Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Wągrowiec

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff oferuje Ci wysokiej jakości urządzenia i elementy wyposażenia pokoju Pacjenta, dzięki którym zadbasz o jego komfort i bezpieczeństwo w okresie choroby czy rekonwalescencji. Dla naszych klientów przygotowaliśmy między innymi wózek ortopedyczny, koncentrator tlenu, łóżko rehabilitacyjne czy podnośnik Pacjenta dostępne w atrakcyjnych cenach za wynajem i bez dodatkowych ukrytych kosztów. Co więcej, w MediStuff zapewniamy transport wypożyczonego sprzętu, jego wniesienie oraz montaż. Udzielamy także bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych.

Klientów z Wągrowca i okolicznych miejscowości, w tym Gołańcza, Skoków, Damasławka, Mieściska i Wapna, zachęcamy do skorzystania z możliwości dostarczenia wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego pod wskazany adres. Stawka za dowóz wynosi jedynie 2 zł za każdy kilometr liczony od Poznania, gdzie mieści się nasz lokalny oddział. Dodatkowo zapewniamy transport na terenie pozostałych miast i wsi w powiecie wągrowieckim oraz całym województwie wielkopolskim. Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania dokładnej wyceny dowozu.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff to miejsce, w którym znajdziesz przede wszystkim specjalistyczne urządzenia dedykowane Pacjentom wymagającym nieustannej i kompleksowej opieki. U nas możesz wynająć w atrakcyjnej cenie koncentrator tlenu z kaniulą nosową, pozwalający na nieprzerwaną dostawę powietrza o jego zwiększonej zawartości. Oferujemy również ssak medyczny z filtrem antybakteryjnym, który umożliwia odprowadzanie nadmiaru wydzielin. Dodatkowo zapewniamy podnośnik Pacjenta o stabilnej konstrukcji, wyposażony w pasy i przyciski bezpieczeństwa oraz pilot sterujący.

W MediStuff wypożyczysz również profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny, wśród którego nie zabrakło chodzika rehabilitacyjnego, łóżka rehabilitacyjnego szyny CPM, zaprojektowanych w taki sposób, aby umożliwiać bezpieczne ćwiczenia kończyn dolnych, górnych i kręgosłupa po ich urazach lub operacji. Pacjentom z problemami z samodzielnym poruszaniem się polecamy balkonik z antypoślizgowymi nakładkami i gumowymi rączkami, wózek ortopedyczny wyposażony w zdejmowane podłokietniki i podnóżki oraz wózek specjalistyczny z dwoma systemami hamulców i oparciem regulowanym za pomocą siłownika.

Równie ważne, co odpowiedni sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, jest wyposażenie pokoju Pacjenta. Zachęcamy do wypożyczenia materaca przeciwodleżynowego rurowego z funkcją regulacji ciśnienia, gwarantującego maksymalny komfort leżenia i zapobiegającego powstawaniu odleżyn, oraz stolika przyłóżkowego, dzięki któremu chory może mieć pod ręką wszelkie niezbędne przedmioty. W MediStuff nie zabrakło również krzesła toaletowego stacjonarnego i krzesła toaletowego na kółkach z wiaderkami, pozwalającymi na higieniczne i komfortowe załatwianie potrzeb fizjologicznych.

Proponowane produkty