Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Wolsztyn

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff to miejsce, dzięki któremu otrzymujesz dostęp do wysokiej jakości urządzeń bez względu na miejsce swojego zamieszkania. W naszej ofercie znajdziesz między innymi koncentrator tlenu, wózek specjalistyczny, łóżko rehabilitacyjne, a nawet stolik przyłóżkowy, dzięki którym zadbasz o odpowiednie warunki do odzyskiwania zdrowia i sprawności. Gwarantujemy brak ukrytych kosztów i przystępne ceny wynajmu. Co więcej, zapewniamy transport na terenie województwa wielkopolskiego, wniesienie wypożyczonego sprzętu do domu Pacjenta oraz jego montaż.

Mieszkańcy Wolsztyna i okolicznych miejscowości takich jak Przemęt czy Siedlec mogą skorzystać z możliwości dostarczenia wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego pod wskazany adres już za 2 zł za każdy kilometr. Odległość liczona jest od naszego oddziału lokalnego zlokalizowanego w Poznaniu, w którym możesz także odebrać zamówienie osobiście. Dodatkowo oferujemy transport do pozostałych miast i wsi w powiecie wolsztyńskim oraz na terenie całego województwa wielkopolskiego. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia dokładnej wyceny dowozu.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

Z myślą o Pacjentach, którzy po urazie lub operacji wymagają rehabilitacji, przygotowaliśmy profesjonalny sprzęt, dzięki któremu możesz wykonywać ćwiczenia zalecone przez fizjoterapeutę we własnym domu. W ofercie znajdziesz między innymi łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie, chodzik rehabilitacyjny z hamulcami ręcznymi oraz szynę CPM wyposażoną w pilota i miękkie podkładki pod nogi. W naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego możesz nie tylko wynająć te urządzenia w bardzo przystępnych cenach, ale także skorzystać z darmowych porad fizjoterapeutycznych.

Oprócz profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego w MediStuff wypożyczysz urządzenia medyczne dedykowane w szczególności Pacjentom, którzy wymagają nieustannej, kompleksowej opieki. W przygotowanej ofercie znajdziesz koncentrator tlenu z kaniulą nosową, systemem organizacji pracy i wygodną rączką oraz ssak medyczny z filtrem antybakteryjnym. Chorzy, którzy mają problem z samodzielnym poruszaniem się, mogą być zainteresowani wynajmem podnośnika pacjenta oraz wózka specjalistycznego, wózka ortopedycznego lub balkoniku.

W ofercie wypożyczalni sprzętu medycznego nie zabrakło także dodatkowych elementów wyposażenia pokoju Pacjenta. Jednym z nich jest materac przeciwodleżynowy rurowy, dzięki któremu zagwarantujesz choremu wygodę. Znakomitym pomysłem jest również wynajęcie stolika przyłóżkowego, na którym możesz trzymać np. koncentrator tlenu. Co więcej, w MediStuff znajdziesz krzesło toaletowe stacjonarne z wiaderkiem z klapą i krzesło toaletowe na kółkach z wyjmowanym wiaderkiem, pozwalające na higieniczne załatwianie potrzeb fizjologicznych w całkowitym komforcie.

Proponowane produkty