Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Wronki

Szukasz wysokiej jakości sprzętu medycznego lub rehabilitacyjnego? W wypożyczalni MediStuff znajdziesz wszystko, czego tylko Pacjent mógłby potrzebować w okresie choroby i rekonwalescencji. Dla naszych klientów przygotowaliśmy łóżko rehabilitacyjne, koncentrator tlenu, materac przeciwodleżynowy rurowy i dziesiątki innych propozycji w przystępnych cenach za wynajem i bez konieczności wpłacania kaucji. Oferujemy również dowóz na terenie całego województwa wielkopolskiego, pomoc we wniesieniu wypożyczonego sprzętu oraz jego montaż. Na życzenie klienta udzielamy bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych.

W MediStuff możesz zlecić dostarczenie wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego pod wskazany adres. W przypadku Wronek i okolicznych miejscowości, takich jak Szamotuły, Pniewy, Duszniki, Kaźmierz, Ostroróg czy Obrzycko, stawka za każdy kilometr wynosi jedynie 2 zł. Zapewniamy także dowóz z oddziału lokalnego w Poznaniu do innych miast i wsi w powiecie szamotulskim oraz na terenie całego województwa wielkopolskiego. Dokładna wycena transportu jest dokonywana w trakcie przyjmowania zamówienia.

Oferta wypożyczalni

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego MediStuff to miejsce, w którym znajdziesz profesjonalne urządzenia niezbędne w okresie odzyskiwania sprawności po urazach lub operacjach. Dla naszych klientów przygotowaliśmy przede wszystkim chodzik rehabilitacyjny, łóżko rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym oraz szynę CPM, na których mogą ćwiczyć kończyny dolne i górne pod okiem doświadczonego fijzoterapeuty. W naszej ofercie nie zabrakło również podnośnika Pacjenta – sprzętu o stabilnej konstrukcji z pilotem sterującym, ułatwiającego wstawanie z łóżka.

Oprócz urządzeń rehabilitacyjnych wypożyczamy także sprzęt medyczny dedykowany w szczególności obłożnie chorym Pacjentom. Takim osobom jesteśmy w stanie zapewnić koncentrator tlenu z systemem sygnalizacji pracy, kaniulą nosową i wygodną rączką, gwarantujący ciągłą, nieprzerwaną podaż powietrza o zwiększonej zawartości tlenu. W ofercie posiadamy także ssak medyczny wyposażony w filtr antybakteryjny, końcówkę odsysającą i pojemnik. Sprzęty te możesz trzymać w pobliżu Pacjenta na stoliku przyłóżkowym, który również wypożyczysz w MediStuff.

Pacjentom, którzy z przyczyn zdrowotnych mają ograniczone możliwości wstawania, z radością dostarczymy materac przeciwodleżynowy rurowy wyposażony w pompę z funkcją regulacji ciśnienia. Sprzęt gwarantuje wygodę leżenia oraz skutecznie minimalizuje ryzyko występowania bolesnych odleżyn. W wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff znajdziesz również krzesło toaletowe stacjonarne ze stabilnymi nóżkami z funkcją regulacji oraz krzesło toaletowe na kółkach z opcją blokady. Sprzęty umożliwiające samodzielne korzystanie z toalety zostały wyposażone w higieniczne wiaderka.

W przygotowanej ofercie znajdziesz także sprzęty dedykowane chorym z problemami z poruszaniem się. W zależności od swoich potrzeb możesz zdecydować się na wypożyczenie wózka specjalistycznego, ortopedycznego lub balkoniku. Ten pierwszy posiada aż dwa systemy hamulców, zagłówek z opcją regulacji oraz wygodne oparcie, podczas gdy wózek ortopedyczny jest wyposażony w składane siedzisko i ręczne hamulce. Balkonik polecamy w szczególności Pacjentom potrzebującym stabilizacji w trakcie codziennych spacerów. Sprzęt z gumowymi rączkami i antypoślizgowymi nakładkami zapewnia bezpieczeństwo i komfort poruszania się.

Proponowane produkty