Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Września

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff powstała z myślą o Pacjentach, którzy ze względu na miejsce zamieszkania lub brak możliwości transportu mają utrudniony dostęp do wysokiej jakości urządzeń i mebli niezbędnych w trakcie choroby, rekonwalescencji i rehabilitacji. W przygotowanej ofercie znajdziesz balkonik, materac przeciwodleżynowy rurowy, koncentrator tlenu, szynę CPM i wiele innych propozycji w przystępnych cenach wynajmu. W MediStuff nie tylko nie pobieramy kaucji za wypożyczenie sprzętu, ale także gwarantujemy jego szybki dowóz na terenie województwa wielkopolskiego.

Z myślą o naszych klientach umożliwiamy dostarczenie wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego pod wskazany adres nie tylko na terenie powiatu wrzesińskiego, ale także całego województwa wielkopolskiego. W przypadku Wrześni i okolicznych miejscowości, w tym Nekli, Miłosława, Pyzdr, Kołaczkowa i Borzykowa, opłata za transport wynosi jedynie 2 zł za każdy kilometr. Odległość liczona jest z Poznania lub Konina, gdzie znajdują się nasze oddziały lokalne. Dokładny koszt dowozu podawany jest w momencie przyjmowania zamówienia.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Oferta wypożyczalni

W wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego MediStuff przygotowaliśmy dla Ciebie urządzenia dedykowane ćwiczeniom kończyn dolnych i górnych oraz kręgosłupa, pozwalające na odzyskanie i poprawę ich sprawności po urazach lub operacjach. Co więcej, nasz zespół udziela bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych. Pacjentom, którzy wymagają odpowiedniej terapii, możemy zapewnić łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie, szynę CPM z pilotem oraz chodzik rehabilitacyjny w bardzo atrakcyjnych cenach za wynajem. W asortymencie posiadamy także solidny podnośnik pacjenta z przyciskami i pasami bezpieczeństwa.

Osoby chore, które mają problem z samodzielnym poruszaniem się lub z powodów zdrowotnych powinny ograniczyć chodzenie, mogą być zainteresowane wypożyczeniem wózka ortopedycznego ze składanym siedziskiem i kołami z opcją demontażu bądź wózka specjalistycznego z regulowanym zagłówkiem i dwoma systemami hamulców. W ofercie posiadamy również balkonik z antypoślizgowymi nakładkami. Zachęcamy również do wynajęcia krzesła toaletowego na kółkach wyposażonego w wyjmowane wiaderko lub krzesła toaletowego stacjonarnego z demontowalnym wiaderkiem z klapą i nóżkami z funkcją regulacji.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego zapewnia także profesjonalne urządzenia dedykowane obłożnie chorym pacjentom. W asortymencie posiadamy łatwy w obsłudze koncentrator tlenu wyposażony w system sygnalizacji pracy i kaniulę nosową oraz ssak medyczny z pojemnikiem i filtrem antybakteryjnym, które możesz postawić na dostępnym w ofercie stoliku przyłóżkowym. Zachęcamy również do wynajęcia materaca przeciwodleżynowego rurowego z systemem regulacji ciśnienia. Sprzęt ten jest dedykowany w szczególności osobom, które ze względu na stan swojego zdrowia mają ograniczone możliwości wstawania.

Proponowane produkty