Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Złotów

W wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego MediStuff znajdziesz wszystko, czego tylko Pacjent mógłby potrzebować w okresie choroby i rekonwalescencji. W przygotowanej ofercie czeka na Ciebie wózek specjalistyczny, materac przeciwodleżynowy rurowy, chodzik rehabilitacyjny czy koncentrator tlenu. Każda z propozycji jest dostępna w przystępnej cenie wynajmu oraz nie wymaga wpłacania kaucji. Nasi klienci mogą liczyć na tani dowóz wypożyczonego sprzętu do domu Pacjenta, wniesienie go oraz montaż. Zapraszamy także do skorzystania z bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych.

W MediStuff oferujemy dostarczenie wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego pod wskazany adres w bardzo atrakcyjnej cenie. Mieszkańcy Złotowa i okolicznych miejscowości, np. Jastrowia, Krajenki, Okonka, Lipki, Tarnówki czy Zakrzewa, mogą liczyć na transport w cenie 2 zł za każdy kilometr. Odległość jest liczona od naszego oddziału lokalnego w Bydgoszczy z racji dalekiej odległości od magazynu w Poznaniu. Zapewniamy również dowóz na terenie całego powiatu złotowskiego i województwa wielkopolskiego. Dokładna wycena jest dokonywana w trakcie przyjmowania zamówienia.

Oferta wypożyczalni

Z myślą o Pacjentach po urazach i operacjach kończyn górnych, dolnych lub kręgosłupa w ofercie wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego MediStuff znalazły się specjalistyczne urządzenia, pozwalające na bezpieczne ćwiczenia pod okiem profesjonalnego fizjoterapeuty i stopniowe odzyskiwanie sprawności. Dla naszych klientów przygotowaliśmy sterowane elektrycznie łóżko rehabilitacyjne z wysięgnikiem z trójkątem i kółkami z systemem blokady, chodzik rehabilitacyjny z wygodnym siedzeniem i hamulcami ręcznymi oraz wysokiej jakości szynę CPM wyposażoną w pilota i miękkie podkładki pod nogi.

Osobom obłożnie chorym, które mają problem z samodzielnym poruszaniem się, możemy zapewnić podnośnik Pacjenta z dodatkiem pasów i przycisków bezpieczeństwa oraz pilota sterującego, ułatwiający wstawanie z łóżka. Dodatkowo wypożyczamy sprzęty pozwalające na samodzielne przemieszczanie się nie tylko w obrębie domu czy mieszkania, ale także poza nimi. Wśród nich znalazł się balkonik z antypoślizgowymi nakładkami i gumowymi rączkami, wózek ortopedyczny ze zdejmowanymi podłokietnikami i podnóżkami oraz wózek specjalistyczny z dwoma systemami hamulców, zdejmowanymi kołami i regulowanym zagłówkiem.

W wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff znajdziesz także profesjonalne urządzenia stworzone specjalnie z myślą o Pacjentach wymagających nieustannej i kompleksowej opieki. Takim osobom możemy zapewnić łatwy w obsłudze koncentrator tlenu wyposażony w kaniulę nosową, system organizacji pracy czy miernik przepływu tlenu. W asortymencie posiadamy również ssak medyczny z przewodem ssącym, końcówką odsysającą, filtrem antybakteryjnym i pojemnikiem o pojemności 1000 mililitrów. Oba urządzenia możesz trzymać na stoliku przyłóżkowym dostępnym w ofercie naszej wypożyczalni.

W okresie choroby i rekonwalescencji niezwykle ważne jest zapewnienie Pacjentowi jak największego komfortu. Właśnie dlatego w wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego MediStuff umożliwiamy wynajem materaca przeciwodleżynowego rurowego z funkcją regulacji ciśnienia, pozwalającego na zagwarantowanie maksymalnej wygody leżenia. Zachęcamy również do zamówienia krzesła toaletowego na kółkach lub krzesła toaletowego stacjonarnego. Każde z nich zostało wyposażone w higieniczne wiaderko, pozwalające na łatwe i szybkie mycie oraz opróżnienie.

Proponowane produkty