Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego Poznań

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Poznań

Osoby starsze i chore, które posiadają zaburzenia poruszania się, znacząco odczują zmiany dzięki naszym produktom. Szeroki asortyment jest w stanie dostosować się do wszelkich problemów, z którymi zmagają się nasi Pacjenci. Wykwalifikowany sztab terapeutów jest natomiast odpowiedzialny za ciepłe i cierpliwe podejście do każdego klienta i pomoc w powrocie do dawnej sprawności fizycznej.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego gwarantuje usługę transportu pod drzwi domu klienta. Obsługujemy aż pięć  7 województw, w tym Wielkopolskie. Miastem, do którego dostarczamy sprzęt jest Poznań. Transport na terenie tego miasta jest całkowicie darmowy. Dowóz dostępny jest również do pobliskich miejscowości takich jak Swarzędz, Luboń, Mosina, Czerwonak, Tarnowo Podgórne, Komorniki, Kórnik, Dopiewo, Pobiedziska, Kostrzyn, Murowana Goślina, a także Suchy Las, Stęszew, Rokietnica, Buk, Puszczykowo i Kleszczewo. W takim przypadku transport wyceniany jest indywidualnie na podstawie stawki 2 zł za kilometr oraz długości trasy do pokonania, jednak nie mniejszy niż 30 zł.

 • Promocja! lozko-rehabilitacyjne-ze-sterowaniem-elektrycznym

  Łóżko rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym

  159,00
  Wybierz opcje
 • Promocja! obrazek chodzika typu ambona

  Balkonik z podparciem – ambona

  120,00
  Wybierz opcje
 • Promocja! materac przeciwodlezynowy rurowy

  Materac Przeciwodleżynowy

  70,00
  Wybierz opcje
 • Promocja! stolik przyłóżkowy medyczny

  Stolik przyłóżkowy

  35,00
  Wybierz opcje
 • Promocja! wozek-ortopedyczny-na-wynajem

  Wózek ortopedyczny

  80,00
  Wybierz opcje
 • Promocja! balkonik-rehabilitacyjny

  Chodzik Rehabilitacyjny

  70,00
  Wybierz opcje
 • Promocja! krzesło toaletowe dla niepełnosprawnych

  Krzesło toaletowe stacjonarne

  80,00
  Wybierz opcje
 • Bioptron medAll z oferty wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff

  Lampa Bioptron Medall

  200,00
  Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami !

TELEFON

523-070-742

EMAIL

biuro@medistuff.pl

GODZINY OTARCIA

Pon-Pt: 8:00 – 20:00
Sob-Nd : 12:00 – 16:00

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Poznań

Zaawansowany technologicznie sprzęt medyczny to klucz do skutecznej rehabilitacji i poprawy jakości życia osób z ograniczeniami ruchowymi. W MediStuff stawiamy na nowoczesność i dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb naszych Pacjentów. Oferujemy wypożyczalnię łóżek rehabilitacyjnych w Poznaniu, a także szeroki wybór urządzeń wspomagających codzienne czynności i terapię. Nasza wypożyczalnia zapewnia dostęp do takiego sprzętu jak:

 • Łóżka rehabilitacyjne
 • Wózki ortopedyczne i specjalistyczne
 • Chodziki i balkoniki rehabilitacyjne
 • Podnośniki pacjenta
 • Stoliki przyłóżkowe
 • Materace przeciwodleżynowe
 • Koncentratory tlenu
 • Krzesła toaletowe
 • Ssaki medyczne
 • Szyny CPM

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda płatność za sprzęt ?

W momencie wypożyczenia, należność za pierwszy okres rozliczeniowy regulowany jest gotówką u pracownika. W przypadku przedłużenia umowy płatność odbywa się w formie przelewu na numer konta podany w umowie.

Czy odpowiadam za drobne uszkodzenia sprzętu ?

W przypadku uszkodzeń wynikających z prawidłowego użytkowania sprzętu i naturalnego zużycia Klient nie odpowiada za drobne usterki, a nasza firma zapewnia darmowy serwis w domu Klienta.

Czy sprzęt zostanie wniesiony ?

Bez obaw, nasi pracownicy wniosą oraz zamontują sprzęt – za darmo!

Co w przypadku, kiedy zarezerwowana dostawa nie może dojść do skutku ?

Chęć rezygnacji z dostawy trzeba zgłosić najpóźniej rano w dniu dostawy, tak żeby pracownik nie zdążył wyjechać na zlecenie. Możemy wtedy zaproponować następny wolny termin na dostawę jeżeli przesuwa się ona w czasie. Jeżeli pracownik dowiaduje się o rezygnacji na miejscu dostawy, to najemca ponosi koszt nieuzasadnionego przyjazdu za nierealizowanie zlecenie. Pobierana jest opłata kilometrowa za dojazd jeżeli zlecenie, jest poza miastem, w którym mamy magazyn lub 50 zł jeżeli to jest na terenie miasta.

Bezproblemowa dostawa pod same drzwi to kolejna zaleta naszych usług. Oferujemy darmowy transport sprzętu w obrębie Poznania oraz korzystne warunki dostawy do okolicznych miejscowości. Nasz zespół zapewnia także profesjonalny montaż i instruktaż obsługi wynajmowanego sprzętu.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego w Poznaniu

W MediStuff szczególny nacisk kładziemy na wysoki poziom usług i indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Nasz wykwalifikowany personel – terapeuci i opiekunowie – z empatią i zaangażowaniem wspierają Pacjentów w ich dążeniu do poprawy sprawności i samodzielności. Dodatkowo nasza oferta obejmuje specjalistyczną opiekę i terapie, dostosowane do potrzeb i możliwości osób w każdym wieku.

MediStuff – Twoja zaufana wypożyczalnia sprzętu medycznego w Poznaniu. Skorzystaj z naszych usług i zobacz, jak nowoczesny sprzęt medyczny może wspomóc Twój powrót do zdrowia oraz zwiększyć komfort życia. Zapraszamy!

Profesjonalne łóżka oraz urządzenia medyczne, które dostępne są w naszej wypożyczalni, umożliwiają powrót do zdrowia w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Jednocześnie przyczyniają się również do ułatwienia codziennego funkcjonowania, co przekłada się również na polepszenie samopoczucia. Odpowiednia kondycja psychiczna, stanowi bardzo ważny element w procesie rehabilitacji. W MediStuff znajdziecie Państwo łóżko z materacem przeciwodleżynowym rurowym, podnośnik pacjenta, stolik przyłóżkowy oraz krzesła toaletowe stacjonarne i krzesła toaletowe na kółkach.

Dzięki naszym urządzeniem możliwa staje się rehabilitacja. Doskonałym narzędziem jest szyna CPM, pomocna w ćwiczeniach po operacjach kolan i stawu biodrowego. Do stawiania pierwszych kroków i wzmacniania mięśni przy problemach z poruszaniem, przydadzą się wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, chodzik i balkonik. Umożliwiamy również zaopatrzenie się w specjalistyczne urządzenia, jak koncentrator tlenu i ssak medyczny. Wszystkie urządzenia i akcesoria pochodzą od sprawdzonych producentów, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że zapewnią niezawodne oraz bezpieczne użytkowanie.

Proponowane produkty