Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego Lubuskie

MediStuff to firma z wieloletnim doświadczeniem, która – korzystając z wielu lat w branży – nieprzerwanie rozwija się, by wypożyczać i sprzedawać najlepszy dostępny sprzęt medyczny. Efektem rozwoju wypożyczalni sprzętu medycznego są kolejne filie przedsiębiorstwa, które pojawiają się w całej Polsce, gwarantując sprawną i tanią dostawę produktów medycznych. Najnowszy magazyn MediStuff powstał niedawno w Zielonej Górze, obejmując swoim działaniem całe województwo lubuskie!

Sprzęt medyczny w województwie lubuskim

Obecność MediStuff w województwie lubuskim to doskonała wiadomość dla każdego, kto poszukuje nowoczesnego sprzętu medycznego, który można wypożyczyć lub zakupić na własność. Magazyn w Zielonej Górze to znaczna oszczędność dla wszystkich mieszkańców województa – stawka dowozu sprzętu medycznego do klienta obliczana jest bowiem na podstawie kilometrów dzielących magazyn od miejsca docelowego dostawy. Im bliżej znajduje się magazyn – tym tańsza w ostatecznym rozrachunku okazuje się dostawa.

W MediStuff cena wypożyczenia lub zakupu sprzętu medycznego ustalane są przed spisaniem umowy wynajmu lub sprzedażą – bez ukrytych dodatkowych kosztów czy kaucji. Dodatkowo na wypożyczenie łóżek medycznych obowiązują atrakcyjne promocje, które gwarantują niższą cenę wynajmu sprzętu, jeśli korzysta się z niego dłużej niż przez miesiąc

Łóżka rehabilitacyjne w województwie lubuskim

Jednym ze sztandarowych produktów MediStuff, dostępnym również w województwie lubuskim, są nowoczesne, sterowane elektrycznie łóżka. Wyróżniają się one modelem sterowania, który umożliwia podniesienie dolnej lub górnej części łóżka za pomocą jednego przycisku. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej jest zmienić pozycję pacjenta, na przykład w celu przygotowania go do spożycia posiłku lub pionizacji. Łóżka wyposażone są również w podnoszone barierki, trójkąt na wysięgniku umożliwiający łatwe podparcie i wyposażone w hamulce kółka. 

W MediStuff znaleźć można także szereg produktów medycznych, które ułatwiają długotrwały pobyt w łóżku. Są to między innymi: stolik przyłóżkowy, elektrycznie sterowany podnośnik pacjenta, materac przeciwodleżynowy, krzesło toaletowe. 

Oprócz tego w MediStuff – wypożyczalni sprzętu medycznego w województwie lubuskim – wypożyczyć można także wysokiej jakości wózki. Oprócz wózka ortopedycznego, dostępny do wynajmu jest również specjalistyczny wózek rehabilitacyjny, zapewniający dodatkowe bezpieczeństwo dla użytkownika, poprzez dodatkową stabilizację poszczególnych części ciała. 

MediStuff stawia na rozwój – czego przykładem są nie tylko nowe filie firmy, takie jak niedawno powstały magazyn w województwie lubuskim, ale również nowoczesne produkty medyczne, do których należą na przykład szyny CPM, oczyszczacze powietrza marki Zepter, lampy Bioptron AllMed, koncentratory tlenu i ssaki medyczne. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów – wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff oferuje także sprzedaż nowego i używanego sprzętu rehabilitacyjnego. Na własność można zakupić między innymi używane łóżka, ale również nowe koncentratory tlenu renomowanej marki Konsung.

Oferta wypożyczalni sprzętu medycznego

W ofercie wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff znajdziesz urządzenia dedykowane obłożnie chorym Pacjentom, którzy z powodu stanu swojego zdrowia wymagają stałej opieki. Takim osobom jesteśmy w stanie zapewnić koncentrator tlenu, gwarantujący nieprzerwaną dostawę powietrza o jego zwiększonej zawartości, oraz ssak medyczny, dzięki któremu z łatwością i w całkowicie higieniczny sposób usuniesz nadmiar wydzielin. Dodatkowo w asortymencie posiadamy krzesło toaletowe na kółkach i jego mobilny odpowiednik, czyli krzesło toaletowe na kółkach.

Nie zapomnieliśmy również o Pacjentach o ograniczonych możliwościach poruszania się. Aby zapewnić im odrobinę samodzielności i bezpieczeństwa wynajmij wózek specjalistyczny, wózek ortopedyczny lub balkonik, dzięki którym będą mogli w komfortowy sposób przemieszczać się nie tylko po domu, ale także poza nim. Zachęcamy również do wypożyczenia materaca przeciwodleżynowego rurowego oraz stolika przyłóżkowego. W ofercie posiadamy dodatkowo sterowany pilotem podnośnik Pacjenta o stabilnej konstrukcji, z pasami i przyciskami bezpieczeństwa.

W wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz także profesjonalne urządzenia do wykonywania ćwiczeń kończyn dolnych i górnych oraz kręgosłupa po ich urazach lub operacjach. Pacjentom w trakcie terapii możemy zapewnić wysokiej jakości chodzik rehabilitacyjny z hamulcami, sterowane elektrycznie łóżko rehabilitacyjne oraz szynę CPM z pilotem i miękkimi podkładkami pod nogi. Każde z urządzeń jest dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie wynajmu. Co więcej, zespół MediStuff udziela bezpłatnych konsultacji fizjoterapeutycznych.

Dowóz sprzętu medycznego na terenie województwa lubuskiego

W MediStuff stawia się na doświadczenie, efektywność i rozwiniętą empatię. To właśnie te cechy pozwalają dostawcom MediStuff na terenie województwa lubuskiego dowozić zamówiony sprzęt punktualnie o umówionej porze. 

Do zadań dostawców MediStuff należy jednak nie tylko dowóz produktów, ale również ich wniesienie do domu czy mieszkania oraz ewentualny montaż. Na miejscu każdorazowo wytłumaczą zasady działania wybranego sprzętu medycznego, dzięki czemu chory lub jego opiekun – z łatwością będą w stanie obsłużyć wynajęte łóżko medyczne, koncentrator czy ssak. 

Każdy wypożyczany produkt MediStuff przechodzi przed dostawą drobiazgową kontrolę jakości. Wypożyczane są jedynie w pełni sprawne egzemplarze sprzętu, poddawane dodatkowo dokładnemu procesowi czyszczenia oraz dezynfekcji. W przypadku awarii zamówionego sprzętu medycznego – MediStuff niezwłocznie dostarczy działający zamiennik.