Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego Gorzów Wielkopolski

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Gorzów Wielkopolski

Od niedawna MediStuff – wypożyczalnia sprzętu medycznego oraz sklep ze sprzętem medycznym – posiada swój magazyn także w Zielonej Górze! Co oznacza to dla mieszkańców województwa lubuskiego? Między innymi priorytetowy dostęp do wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego – dostępnego od ręki, bez ukrytych kosztów takich jak kaucja. Skorzystają na tym na przykład osoby zamieszkujące Gorzów Wielkopolski!

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Zielona Góra

Nowoczesny sprzęt medyczny w Gorzowie

MediStuff wyróżnia się szeroki, ciągle aktualizowanym wachlarzem produktów medycznych i rehabilitacyjnych. Podstawą oferty są oczywiście nowoczesne łóżka rehabilitacyjne, których elektryczne sterowanie zwiększa samodzielność pacjenta, gwarantując także łatwiejszą pracę opiekuna. Łóżka, których oparcie i dolną część można podnosić lub opuszczać za pomocą intuicyjnego pilota, wyposażone są również w kółka, które zapewniają ich mobilność, opuszczane barierki i trójkąt na wysięgniku, zapewniający stabilizację chorego przy pionizacji lub zmianie pozycji. Meble dostępne są zarówno do wypożyczenia, jak i do zakupu. 

Inne przykłady sprzętu medycznego, który wypożyczyć można w MediStuff, to na przykład koncentratory tleny, materace przeciwodleżynowe, balkoniki z podparciem typu ambona, wózki specjalistyczne i ortopedyczne, stoliki przyłóżkowe, podnośniki pacjenta, ssaki medyczne czy krzesła toaletowe. 

W ramach stale poszerzanej oferty – do wypożyczenia w Gorzowie Wielkopolskim dostępne są również szyny CPM, lampy Bioptron MedAll, systemy oczyszczania powietrza Zepter, wielofunkcyjne rotory rehabilitacyjne.

Gorzów Wielkopolski - wypożyczalnia sprzętu medycznego

Dzięki obecności MediStuff w Zielonej Górze – sprzęt medyczny na terenie całego województwa lubuskiego może być rozwożony szybciej i efektywniej. Taki stan rzeczy oznacza nie tylko priorytetową dostawę zamówionych produktów medycznych, ale również obniżenie kosztów dostawy, obliczanych na bazie kilometrów dzielących magazyn MediStuff od miejsca docelowego. 

Doświadczeni dostawcy MediStuff zadbają nie tylko o to, by do Gorzowa sprzęt medyczny dotarł szybko i bezproblemowo, ale również upewnią się, że po wniesieniu do mieszkania zostanie on odpowiednio złożony i przygotowany do użytku. Pracownicy MediStuff to specjaliści, którzy na miejscu wytłumaczą zasady działania każdego sprzętu, tak by chory lub jego opiekun – mógł z łatwością korzystać ze wszystkich zalet dostarczonego produktu medycznego. 

Dodatkowo – sprzęt zamawiany z MediStuff objęty jest gwarancją jakości. Oznacza to, że każdy egzemplarz sprzętu medycznego po wypożyczeniu poddawany jest dokładnej dezynfekcji, a następnie przeglądowi technicznemu. Ewentualne wykryte usterki są natychmiastowo serwisowane, dlatego wypożyczając sprzęt z MediStuff można mieć pewność, że otrzyma się sprawny, czysty i efektywnie działający sprzęt rehabilitacyjny. Jeśli sprzęt używany zgodnie z jego przeznaczeniem ulegnie uszkodzeniu z przyczyn niezależnych od użytkownika – jest w trybie priorytetowym wymieniany na inny egzemplarz.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i sklep ze sprzętem medycznym w Gorzowie

Szybka dostawa sprzętu to jedynie jedna z wielu zalet MediStuff. Inne to na przykład priorytetowy kontakt z klientem. By wypożyczenie potrzebnego sprzętu przebiegało łatwo o każdej porze dnia i nocy – telefon kontaktowy do MediStuff działa przez 24 godziny na dobę! Oprócz tego zamówienia składać można także za pomocą maila, formularza kontaktowego czy aplikacji Messenger, dostępnej z poziomu strony internetowej MediStuff i oficjalnego profilu Facebook firmy. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, MediStuff od niedawna stał się również sklepem z nowoczesnym sprzętem medycznym. Przykładem produktów rehabilitacyjnych, które zakupić można w MediStuff, są sterowane elektrycznie łóżka, które ułatwiają opiekę nad chorym, oraz koncentratory renomowanej firmy Konsung.