Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego Krosno Odrzańskie

Medistuff – Krosno Odrzańskie

MediStuff to firma z wieloletnią historią, założona przez dwójkę bydgoskich fizjoterapeutów, którzy – widząc rosnące potrzeby chorych w zakresie dostępu do wysokiej jakości sprzętu medycznego – zdecydowali się wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich pacjentów.

Aktualnie placówki MediStuff znaleźć można w wielu największych miastach kraju, w tym między innymi w Zielonej Górze. To właśnie z Zielonej Góry, z najnowszego z otwartych przez MediStuff magazynów, sprzęt medyczny najwyższej jakości rozwożony jest do klientów w całym województwie, w tym na przykład w Krośnie Odrzańskim. Jakie są tego zalety?

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Zielona Góra

Nasza Misja

MediStuff to wypożyczalnia sprzętu medycznego z doświadczeniem i systemem pielęgnowanych od momentu założenia wartości. Niedawno pojawiła się również w województwie lubuskim, skąd sprzęt medyczny rozwożony jest do klientów Krośnie Odrzańskim!

Społeczeństwo starzejące się – to określenie przedstawiające tendencję wzrostu liczby osób po 60 roku życia w ogólnej populacji danego kraju. W praktyce oznacza to kilka różnych rzeczy – między innymi rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi z szeroko rozumianej branży medycznej. 

Pacjenci w całej Polsce wymagają na przykład nie tylko opieki szpitalnej, rehabilitacji i troski ze strony lekarzy i pielęgniarzy – ale również dostępu do nowoczesnego sprzętu medycznego w rozsądnych cenach. Łóżka medyczne, wózki specjalistyczne, podnośniki pacjenta, a także materace przeciwodleżynowe, koncentratory tlenu i wiele innych – wszystko to wypożyczyć można w MediStuff, teraz również w Krośnie Odrzańskim! |

Tani sprzęt medyczny z dowozem do domu

MediStuff to wypożyczalnia sprzętu medycznego budowana na mocnych filarach. Należą do nich niskie ceny, łatwość komunikacji z wypożyczalnią i błyskawiczne dostawy zamówionych produktów.

Dzięki obecności MediStuff w danym województwie – klienci wypożyczalni mogą cieszyć się niższymi kosztami dostaw. Dostawy produktów medycznych wykonywane przez doświadczonych kierowców MediStuff, a bliskie sąsiedztwo firmowego magazynu zapewnia tani dowóz produktów medycznych. W MediStuff stawia się na to, by wypożyczenie sprzętu było proste i szybkie, bez konieczności wypełniania skomplikowanych formularzy. Dlatego stawkę dowozu oblicza się każdorazowo na podstawie kilometrów dzielonych magazyn i miejsce docelowe, do którego dostarczony ma być sprzęt. 

Jednym z priorytetów MediStuff jest prostota wypożyczenia sprzętu. Wystarczy jeden telefon by umówić się na dowóz potrzebnego łóżka rehabilitacyjnego na terenie Krosna Odrzańskiego! Na stronie MediStuff, oprócz czynnego 24/7 telefonu, znaleźć można również formularz kontaktowy, maila czy opcję kontaktu za pomocą aplikacji Messenger, dostępną również z poziomu oficjalnego profilu MediStuff na Facebook’u. 

Po zamówieniu wybranego sprzętu – można mieć pewność, że dostawcy MediStuff dowiozą go na miejsce dokładnie o określonej porze. Produkty medyczne MediStuff można również odebrać osobiście, po wcześniejszym umówieniu wizyty, bezpośrednio z magazynu MediStuff. 

Błyskawiczna dostawa to nie wszystko. Sprawdzeni i doświadczeni przewoźnicy sprzętu medycznego MediStuff to nie tylko doskonali dostawcy. Do ich zadań należy również wniesienie sprzętu bezpośrednio do domu czy mieszkania pacjenta, a także złożenie go, jeśli – jak w przypadku łóżek rehabilitacyjnych – istnieje taka konieczność. Pracownicy MediStuff na miejscu objaśnią zasady działania każdego wynajmowanego lub zakupionego sprzętu medycznego, tak by chory lub osoba zajmująca się nim – miały pełen ogląd funkcji wybranego łóżka, podnośnika pacjenta, koncentratora tlenu i innych urządzeń.

Szeroki wybór sprzętu medycznego w Krośnie Odrzańskim

Lokalizacja ułatwiająca szybką dostawę sprzętu medycznego – to nie jedyny plus wynikający z obecności MediStuff w województwie lubuskim. 

To przede wszystkim szeroki wybór produktów, które od niedawna dostępne są nie tylko do wypożyczenia, ale również do kupienia na własność. Od niedawna MediStuff – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów – pełni również rolę sklepu medycznego, w którym zakupić można tak używane, jak i zupełnie nowe produkty medyczne.

W sklepie medycznym MediStuffr Krosno Odrzańskie zakupić można na przykład nowoczesne, używane łóżka wyposażone w sterowanie elektryczne. Oprócz tego, w MediStuff nabyć można również nowe koncentratory tlenu renomowanej marki Konsung, oczyszczacze powietrza marki Zepter i wiele innych produktów!

Oprócz tego, w MediStuff Krosno Odrzańskie wybierać można z szerokiego wachlarza produktów dostępnych do wypożyczania, który regularnie poszerzany jest o nowy sprzęt medyczny. 

Na szczególną uwagę zasługują łóżka rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym, które zapewnią najwyższy komfort każdej osobie, która będzie z nich korzystać. Sterowane za pomocą intuicyjnego w obsłudze pilota, łóżka są w stanie umożliwić choremu łatwą zmianę pozycji, na przykład z leżącej na siedzącą. 

Inne produkty medyczne ułatwiające pobyt w łóżku, które wypożyczyć można w MediStuff, to na przykład stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy, podnośnik pacjenta, krzesło toaletowe (dostępne zarówno w wersji stacjonarnej, jak i mobilnej). 

Renomowany i sprawdzony sprzęt medyczny to znak rozpoznawczy MediStuff! Najlepszym tego przykładem są chociażby lampa Bioptron AllMed, system oczyszczania powietrza marki Zepter czy szyna CPM, która w znaczący sposób ułatwia rehabilitację za pomocą ruchu biernego. 

Oprócz tego w MediStuff wypożyczyć można również balkoniki, chodziki, wózki (standardowe wózki ortopedyczne i nowocześniejsze wózki specjalistyczne), balkoniki. Od niedawna w ofercie MediStuff znajduje się także przydatny w usprawnianiu nóg i rąk rotor rehabilitacyjny!