Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego Nowa Sól

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Nowa Sól

MediStuff to wypożyczalnia sprzętu medycznego z ogromnym doświadczeniem, która w wyniku ciągłego rozwoju – od niedawna obsługuje także teren województwa lubuskiego. Z magazynu położonego w Zielonej Górze sprzęt medyczny taki jak łóżka rehabilitacyjne, wózki czy chodziki – dostarczany jest do klientów w całym regionie, w tym w Nowej Soli. 

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Zielona Góra

MediStuff - wypożyczalnia sprzętu medycznego z doświadczeniem

MediStuff to firma, która powstała jako efekt działań dwóch bydgoskich fizjoterapeutów, którzy zauważyli wyraźne braki dostępności sprzętu medycznego wysokiej jakości, dostępnego do zakupu lub wypożyczenia. 

Właśnie dlatego MediStuff od samego początku oferuje swoim klientom łóżka rehabilitacyjne, ssaki medyczne czy koncentratory tlenu o wysokim standardzie, gwarantując tym samym ich niezawodność, która przekłada się nie tylko na wygodę i bezpieczeństwo ich użytkowników – ale także na spokój ich opiekunów. 

Siedziba firmy MediStuff znajduje się w Bydgoszczy. Ciągły rozwój i chęć dostarczenia nowoczesnego sprzętu medycznego do każdego, kto może go potrzebować, zaowocowała pojawieniem się wypożyczalni sprzętu medycznego także w innych miejscach, takich jak właśnie Zielona Góra, skąd łóżka rehabilitacyjne, lampy Bioptron czy wózki rozwożone są na terenie całego województwa lubuskiego, w tym na przykład Nowej Soli.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Nowej Soli

Nowy magazyn MediStuff, który od niedawna znajduje się w Zielonej Górze, swoim zasięgiem obejmuje wszystkie miasta, miasteczka i wioski województwa lubuskiego. W praktyce oznacza to, że dzięki obecności MediStuff w województwie – można cieszyć się niższymi cenami dowozu sprzętu medycznego na przykład do Nowej Soli. 

W MediStuff stawia się na przejrzyste warunki wypożyczania sprzętu, dlatego koszta dostawy obliczane są w oparciu o przejrzysty przelicznik biorący pod uwagę odległość miejsca docelowego dostawy od magazynu firmy. Dzięki nowym magazynom otwieranym w całej Polsce – klienci wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff mogą cieszyć się niskimi kosztami dostawy!

Dodatkową zaletą obecności MediStuff w okolicach Nowej Soli jest prędkość dostawy. Dzięki magazynowi w województwie kierowcy MediStuff są w stanie dostarczać zamówiony sprzęt medyczny tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

Nowa Sól - sprzęt medyczny

Wykwalifikowani pracownicy MediStuff odpowiadają nie tylko za prędkie dostarczenie zamówionego łóżka medycznego, podnośnika pacjenta czy szyny CPM, ale również za wniesienie produktów i ich złożenie (jeśli istnieje taka konieczność, jak ma to miejsce na przykład w przypadku łóżek medycznych). 

Dodatkowym zadaniem pracowników MediStuff jest dokładne wyjaśnienie zasad działania wypożyczanych produktów medycznych. Dzięki temu każdy chory – lub jego opiekun – będzie w stanie z łatwością obsłużyć wypożyczony koncentrator tlenu, łóżko rehabilitacyjne czy elektryczny podnośnik pacjenta.

Priorytetem MediStuff od zawsze jest ułatwienie wypożyczania sprzętu medycznego. Właśnie dlatego z wypożyczalnią i sklepem medycznym MediStuff w Nowej Soli skontaktować można się za pomocą wielu różnych sposobów. 

 

Najprostszym jest czynny przez 24 godziny na dobę numer telefonu. Alternatywą dla tego rozwiązania jest udostępniony klientom MediStuff mail, a także formularz kontaktowy dostępny na stronie oraz aplikacja Messenger dostępna z poziomu strony www MediStuff i na oficjalnym profilu Facebook wypożyczalni sprzętu medycznego. 

MediStuff Nowa Sól – nie tylko wypożyczalnia sprzętu medycznego 

MediStuff to nie tylko wypożyczalnia sprzętu medycznego – to od niedawna również sklep z renomowanym sprzętem medycznym, możliwym do zakupienia na własność. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów – MediStuff oferuje od niedawna zakup sprzętu medycznego używanego i nowe. 

Dobrym przykładem mogą być na przykład łóżka rehabilitacyjne, które dostępne są zarówno do wypożyczenia, jak i do zakupu. W MediStuff kupić można także nowe koncentratory tlenu renomowanej firmy Konsung, a także lampy Bioptron czy nowoczesne oczyszczacze powietrza firmy Zepter

Szeroki wybór sprzętu medycznego w Nowej Soli 

MediStuff to nie tylko łóżka rehabilitacyjne. Do szerokiej oferty wypożyczalni i sklepu regularnie dołączają kolejne produkty medyczne. Aktualnie w MediStuff Nowa Sól wypożyczyć można między innymi nowoczesne, sterowane elektrycznie łóżka rehabilitacyjne, materace przeciwodleżynowe, koncentratory tlenu, ssaki medyczne, rotory rehabilitacyjne, chodziki i balkoniki, wózki ortopedyczne, podnośniki pacjenta, krzesła toaletowe i wiele innych!

Wypożyczanie sprzętu medycznego nigdy nie było prostsze! MediStuff wynajmuje łóżka medyczne, wózki inwalidzkie, ssaki medyczne i nie tylko. Dostarczymy je do Twojego domu w Nowej Soli. Za jedną niską miesięczną opłatę możesz wybrać potrzebny sprzęt medyczny, lub kupić go na własność. Dodatkowo gwarantujemy, że nasze ceny będą przystępne. Kup sprzęt medyczny, którego potrzebujesz już dziś!