Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego Słubice

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Słubice

MediStuff to powstała w Bydgoszczy wypożyczalnia produktów medycznych, która od wielu lat dostarcza klientom sprzęt rehabilitacyjny najwyższej jakości. Perspektywa zwiększających się potrzeb społeczeństwa w zakresie dostępu do produktów sprawiła, że aktualnie MediStuff obejmuje swoim zasięgiem nie tylko województwo kujawsko-pomorskie, ale również – od niedawna – lubuskie, skąd wykwalifikowani dostawcy przetransportowują sprzęt medyczny do klientów w Słubicach.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Zielona Góra

Nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny w Słubicach

Jedną z najważniejszych zalet MediStuff jest błyskawiczny dowóz zamówienia do klienta. MediStuff to firma założona przez fizjoterapeutów, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że w sytuacjach nagłego kryzysu zdrowotnego, kiedy liczy się komfort chorego, najważniejszy jest czas. 

Właśnie dlatego sprzęt MediStuff można samodzielnie odebrać z magazynu nawet tego samego dnia, w którym złożono zamówienie. Czas dostawy sprzętu do mieszkania klienta jest równie niski. 

Podstawą takiego stanu rzeczy jest niezawodna komunikacja – w MediStuff Słubice sprzęt zamówić można korzystając nie tylko z działającego 24 godziny na dobę telefonu, ale również przez formularz kontaktowy dostępny na stronie www, maila czy aplikację Messenger, z której skorzystać można nie tylko na stronie MediStuff, ale również i na oficjalnym profilu firmy na serwisie Facebook.Sprzedaż i wypożyczanie sprzętu medycznego w Słubicach

Działający szybko i sprawnie dostawcy, którzy poważnie traktują punktualność – to właśnie pracownicy wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff. Co wchodzi w zakres ich obowiązków? Nie tylko dostawa sprzętu pod wskazany adres – ale również jego wniesienie, ewentualny montaż i dokładne wyjaśnienie zasad działania wypożyczanego urządzenia. 

Dzięki temu można mieć pewność, że funkcjonalne i nowoczesne urządzenia MediStuff będą spełniać swoją funkcję. 

O bezproblemowe działanie sprzętu medycznego w MediStuff dba się ze szczególną starannością. Przed każdym wypożyczeniem produkty przechodzą dokładną dezynfekcję oraz przegląd techniczny, który pozwala wyeliminować ewentualne usterki. Dzięki temu do klientów MediStuff zawsze działa w pełni sprawny, czysty i zadbany sprzęt, który jest w stanie w 100% wykonywać zgodną z jego przeznaczeniem pracę.Jaki sprzęt medyczny dostępny jest w MediStuff - Słubice?

Jednym z popularniejszych produktów MediStuff, który wypożyczyć można w Słubicach, jest sterowane elektrycznie łóżko rehabilitacyjne, które za pomocą pilota pozwala na automatyczne podniesienie wezgłowia lub dolnej części łóżka, umożliwiając tym samym łatwą zmianę pozycji chorego. Jest to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla samodzielnych użytkowników łóżka, ale także dla opiekunów mniej samodzielnych pacjentów – dzięki elektrycznemu sterowaniu, pozycję chorego można łatwo dopasować do aktualnych potrzeb, zmieniając ją na przykład w ramach pionizacji czy karmienia. O komfort zadbają także kółka, dzięki którym łóżko można łatwo przestawić na inne miejsce. Bezpieczeństwo zapewnią podnoszone i opuszczane barierki łóżka rehabilitacyjnego. Łóżka rehabilitacyjne dostępne są w MediStuff do wypożyczenia lub kupienia. 

Innym sprzętem, który można wypożyczyć lub zakupić na własność, są koncentratory tlenu. W przypadku zakupu w MediStuff znaleźć można renomowany koncentrator tlenu KSOC-5 od firmy Konsung, który charakteryzuje się wydajnością, cichą pracą i niezawodnością. 

MediStuff oferuje także szereg produktów, które ułatwiają poruszanie się. Należą do nich na przykład balkoniki z podparciem typu ambona, które zostały dodane do oferty niedawno i stanowią nowość dostępną także w Słubicach. Oprócz tego w MediStuff Słubice wypożyczyć można dwa typy wózków – klasyczny wózek ortopedyczny oraz wózek specjalistyczny, zapewniający dodatkowe podparcie dla karku i kończyn. W wypożyczalni sprzętu medycznego klienci wypożyczą również chodziki rehabilitacyjne i balkoniki inwalidzkie

Wybierając MediStuff – stawia się na jakość i nowoczesność, czego przykładem są dostępne w wypożyczalni sprzęty. Na szczególną uwagę zasługuje na przykład podnośnik pacjenta, który sterowany jest elektrycznie, za pomocą pilota. Dzięki niemu można dowolnie zmienić pozycje pacjenta, na przykład podnosząc go z łóżka, co nie będzie wiązało się z koniecznością używania siły przez opiekuna. Inne produkty medyczne, które mogą być przydatne w przypadku chorych spędzających większość lub całość swojego czasu w łóżku – to na przykład materace przeciwodleżynowe, stoliki przyłóżkowe czy krzesła toaletowe

Nowoczesny sprzęt medyczny w MediStuff to efekt rozwijania i poszerzania oferty. Od niedawna właśnie z tego powodu w MediStuff wypożyczyć można szny CPM, lampy Bioptron AllMed czy oczyszczacze powietrza firmy Zepter. 

W ostatnim czasie oferta MediStuff poszerzyła się także o rotor rehabilitacyjny, To sprzęt umożliwiający rehabilitację zarówno mięśni nóg, jak i ramion. Jego dodatkową zaletą jest składana konstrukcja, którą bardzo łatwo przechowywać. 

Warto wiedzieć, że MediStuff to od niedawna nie tylko wypożyczalnia, ale również i sklep medyczny, który do klientów kieruje ofertę produktów nowych i używanych. W niektórych przypadkach zakup sprzętu na własność, chociaż związany z większym jednorazowym kosztem, stanowi bardziej ekonomiczną opcję. Właśnie dlatego w MediStuff zakupić można sterowane elektrycznie łóżka, nowe koncentratory renomowanej marki Konsung i wiele innych produktów medycznych.