Wypożyczalnia Sprzętu medycznego Sulechów

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Sulechów

Obecność MediStuff w województwie lubuskim to dobra okazja dla każdego, kto poszukuje sprawdzonego sprzętu medycznego, dowożonego zawsze na czas pod wybrany adres. W MediStuff oferujemy sprawną obsługę i konkurencyjne ceny, kierując się przejrzystymi zasadami rozliczenia; nie stosujemy kaucji, a koszta dowozu zawsze wyliczane są w oparciu o stałą stawkę, obliczaną na podstawie kilometrów dzielących magazyn MediStuff od miejsca docelowego. 

O dostarczenie sprzętu medycznego na miejsce dbają wykwalifikowani dostawcy, do których zadań należy między innymi punktualny dowóz produktów MediStuff – ale to nie wszystko! Szybko i sprawnie zrealizowane zamówienie wiąże się również z wniesieniem sprzętu medycznego bezpośrednio do mieszkania czy domu zamawiającego. Pracownicy MediStuff odpowiadają również za złożenie sprzętu, jeśli występuje taka koniecznośc – oraz dokładne wytłumaczenie zasad jego działania.

Przed każdą dostawą sprzęt medyczny jest dezynfekowany, czyszczony, a także poddawany drobiazgowemu przeglądowi. Dzięki temu można mieć pewność, że na miejsce dostawy działa jedynie sprawny sprzęt najwyższej jakości.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Zielona Góra

MediStuff Sulechów - bogata oferta sprzętu medycznego

Sterowane elektrycznie łóżko, które – za pomocą prostego w obsłudze pilota – pozwala szybko i bezproblemowo zmienić pozycję chorego? Znajdziesz je w MediStuff Sulechów.

Wypożyczane w MediStuff łóżka cechują się stabilną konstrukcją i niezawodnym działaniem. Dzięki temu gwarantują zadowolenie ich użytkowników oraz szansę na odpoczynek dla opiekunów chorych. 

System zapewniający łatwe podniesienie wezgłowia lub dolnej części łóżka – daje szansę na łatwe zmienienie pozycji chorego. Ułatwia to wykonywanie czynności higienicznych, pionizację chorego, a także przyjęcie pozycji siedzącej umożliwiające spożycie pokarmu. 

Dodatkowe funkcje łóżka to na przykład zawieszony na wysięgniku trójkąt, który umożliwia podtrzymanie się przez chorego przy wstawaniu, opuszczane barierki, które zabezpieczą użytkownika łóżka przed wypadnięciem, czy wyposażone w system hamulcowy kółka, które pozwolą łatwo przemieścić mebel.

Łóżka to najczęściej wypożyczany w MediStuff sprzęt; dlatego w wypożyczalni sprzętu medycznego nie mogło zabraknąć produktów, które uzupełniają przydatność łóżek rehabilitacyjnych w codziennym życiu ich użytkowników. Mowa tu między innymi o stoliku przyłóżkowym, wygodnych i funkcjonalnych krzesłach toaletowych (dostępnych w wersjach stacjonarnych i mobilnych) czy niezbędnych dla osób dłużej przebywających w łóżku – materacach przeciwodleżynowych. 

W Sulechowie wypożyczyć można także koncentratory tlenu, które powszechnie wykorzystuje się w łagodzeniu objawów chorób płucnych i układu krążenia. Przykładem niezwykle nowoczesnych urządzeń medycznych, które znaleźć można w MediStuff, mogą być również szyny CPM, które umożliwiają terapię ruchem biernym. W ofercie wypożyczalni sprzętu medycznego w Sulechowie zamówić można również dostawę takich produktów medycznych jak lampy Bioptron AllMed i oczyszczacze powietrza marki Zepter. 

Warto wiedzieć, że od niedawna – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów – MediStuff to nie tylko wypożyczalnia, ale również i sklep medyczny. Również w Sulechowie w MediStuff zakupić można produkty medyczne na własność – zarówno te nowe, jak i używane. Przykładem mogą być koncentratory tlenu, systemy oczyszczania powietrza czy lampy Bioptron AllMed.

Szybka dostawa sprzętu medycznego w województwie lubuskim

W MediStuff wiemy, że konieczność wypożyczenia sprzętu medycznego często pojawia się nagle. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, by – w trosce o zdrowie i dobro chorego – zagwarantować możliwie proste zasady wypożyczenia lub zakupu sprzętu medycznego. 

Z całą pewnością pomaga w tym czynna przez 24 godziny na dobę infolinia MediStuff oraz dodatkowe możliwości komunikacji z wypożyczalnią, takie jak na przykład mail, formularz kontaktowy czy aplikacja Messenger, dostępna nie tylko na stornie www, ale także na oficjalnym profilu FB MediStuff. 

Obecność MediStuff w województwie lubuskim – gdzie niedawno otworzyła się najnowsza filia wypożyczalni sprzętu medycznego – gwarantuje także niskie ceny dostawy i priorytetowy dowóz sprzętu na terenie województwa. Dzięki temu mieszkańcy Sulechowa mogą cieszyć się niższymi cenami i szybszą dostawą sprzętu medycznego!