Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego Torzym

Medistuff – Torzym

Głównym celem wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego MediStuff jest znaczące poprawienie jakości życia chorych, którzy mogą wymagać specyficznych produktów medycznych. Profesjonalnie zaprojektowany asortyment dostosowany do potrzeb pacjenta i wymagań związanych z indywidualnymi dolegliwościami chorego, szybka dostawa pod wybrany adres, niezawodność i wysoka kultura pracy – to cechy MediStuff, które realizujemy także w naszej nowej filii w Zielonej Górze, skąd sprzęt wędruje do całego województwa – w tym również do Torzymia.
MediStuff – Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego Torzym gwarantuje usługi wypożyczania produktów medycznych na terenie całego województwa. Nasze profesjonalne urządzenia, pomocne w walce o powrót do pełnej sprawności, udostępniamy w konkurencyjnie niskich cenach. Zapewniamy nie tylko wypożyczenie nowoczesnego sprzętu medycznego wraz z dostawą, ale także i jego dowóz pod wskazany adres, wniesienie do domu oraz sprawny montaż, jeżeli istnieje taka konieczność – jak w przypadku łóżek rehabilitacyjnych.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Zielona Góra

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Torzymiu

W MediStuff znaleźć można wiele modeli produktów medycznych, dopasowanych do potrzeb każdego chorego.

Przykładem mogą być sterowane elektrycznie łóżka. Łóżka wyposażone są w kółka, które umożliwiające łatwe przestawienie mebla oraz w praktyczne oraz opuszczane i podnoszone barierki, które dbają o to, by chory nie wypadł z łóżka. Trójkąt na wysięgniku umożliwia podciągnięcie się bardziej samodzielnych pacjentów w celu zmiany pozycji oraz podparcie przy pionizacji. Najważniejszą funkcją łóżek jest jednak możliwość szybkiej i łatwej zmiany położenia leża, dzięki czemu za pomocą jednego przycisku można zmienić pozycję chorego z leżącej do siedzącej. 

W MediStuff znaleźć można także materace przeciwodleżynowe, stoliki przyłóżkowe, koncentratory tlenu, ssaki medyczne, chodziki, balkoniki, krzesła toaletowe czy szyny CPM. Nie można zapomnieć również o nowoczesnych lampach Bioptron oraz oczyszczaczach powietrza marki Zepter, rotorach rehabilitacyjnych. Wśród produktów MediStuff znaleźć można także dwa rodzaje wózków: ortopedyczny i specjalistyczny. Ten drugi w szczególności polecany jest chorym, którzy wymagają dodatkowych punktów oparcia i szczególnej opieki. Wózek specjalistyczny wyposażony w regulowany zagłówek, podłokietniki, oparcie, podnóżki i hamulce. Stanowi wysokiej jakości sprzęt medyczny, który zapewnia nie tylko wygodę, ale i bezpieczeństwo chorego. Polecany jest na przykład pacjentom z niedowładem czy po udarze. 

Stale poszerzająca się o nowoczesny sprzęt oferta to wynik starań MediStuff, by zapewnić swoim klientom najlepsze usługi w zakresie wypożyczanego sprzętu medycznego.

Dowóz sprzętu medycznego w Torzymiu

Sprzęt medyczny to nierzadko duże, nieporęczne i ciężkie urządzenia, często dostarczane w częściach, z uwagi na co dodatkowo wymagające złożenia, by móc cieszyć się pełnią ich możliwości i funkcjonalności. Samodzielne wnoszenie ciężkiego łóżka rehabilitacyjnego do mieszkania mija się z celem; dla wielu osób byłoby to wręcz niemożliwe. Konieczność wniesienia ciężkiego łóżka do mieszkania znajdującego się na czwartym czy piątym piętrze wykluczałaby możliwość użytkowania produktu; dlatego z myślą o takich sytuacjach powstała wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff. 

W MediStuff za dostawę, wniesienie i złożenie sprzętu odpowiadają specjaliści, którzy dodatkowo każdorazowo wyjaśnią zasady działania wypożyczanego produktu. Dzięki temu – sprzętem medycznym najwyższej jakości może cieszyć się każdy, kto znajdzie się w potrzebie jego posiadania, bez obaw o to, że nie będzie umiał poradzić sobie z wniesieniem sprzętu do domu. Jest to świetne rozwiązanie nie tylko dla samych chorych, którzy mogą potrzebować łóżek rehabilitacyjnych, ssaków medycznych, rotorów rehabilitacyjnych czy koncentratorów tlenu, ale także dla ich opiekunów, których produkty MediStuff mogą odciążyć w codziennej pracy. 

Osobom, które wolą osobiście odebrać sprzęt MediStuff i dowieźć go do swojego mieszkania we własnym zakresie – gwarantujemy taką właśnie możliwość! Wystarczy w tym celu odwiedzić magazyn MediStuff po uprzednim telefonicznym umówieniu się na odbiór. W województwie lubuskim magazyn MediStuff znaleźć można w Zielonej Górze.

Kontakt z wypożyczalnią sprzętu medycznego w Torzymiu

Wizyta w naszym magazynie, zamówienie sprzętu medycznego – to żaden problem. W MediStuff stawiamy na to, by możliwie najbardziej uprościć opcje kontaktu z naszą wypożyczalnią. Dlatego dostępni jesteśmy pod telefonem przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu; wiemy dobrze, że konieczność wypożyczenia sprzętu medycznego często pojawia się nagle, kiedy nie ma czasu do stracenia. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy również inne formy kontaktu, takie jak czat Messengera, dostępny zarówno na naszej stronie, czy przez firmowy profil na platformie Facebook. Istnieje także możliwość kontaktu przez formularz i maila. 

W MediStuff Torzym zdajemy sobie sprawę z tego, że wypożyczalnia sprzętu medycznego musi działać szybko i sprawnie. Trzymamy rękę na pulsie, starając się odpowiadać na pytania klientów tak szybko, jak tylko to możliwe. Dzięki priorytetowemu traktowaniu potrzeb naszych klientów jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi efektywnie, zawsze punktualnie dostarczając wypożyczony sprzęt medyczny na miejsce, zachowując przy tym niskie stawki wypożyczenia i dostawy.