Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego Witnica

Medistuff – Witnica

Rehabilitacja ruchowa znacząco pomaga wielu osobom starszym i chorym. Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff wychodzi naprzeciw potrzebom pacjentów, zapewniając szybką dostawę odpowiednio zaprojektowanego sprzętu tym, którzy najbardziej go potrzebują. Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego MediStuff gwarantuje możliwość transportu produktów medycznych do domu klienta, co stanowi nie tylko wielkie udogodnienie, ale również jedyne rozwiązaniem dla tych chorych, którzy nie posiadają auta. MediStuff to także gwarancja punktualności i niskich cen – teraz także na terenie Witnicy!

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Zielona Góra

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff Witnica

MediStuff to wypożyczalnia sprzętu medycznego, której wyposażenie zmienia się w oparciu o rosnące potrzeby pacjentów. Właśnie ze względu na to regularnie poszerzamy asortyment dostępnych produktów medycznych dostępnych w naszej firmie.

W ofercie wypożyczalni MediStuff znaleźć można wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny dedykowany zarówno samodzielnym ćwiczeniom w domu, jak i fizjoterapii pod okiem profesjonalisty; rehabilitanta, lekarza czy opiekuna. Jednym z najczęściej wypożyczanych sprzętów MediStuff jest łóżko rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym, które gwarantuje możliwość zmiany pozycji pacjenta dzięki prostemu w obsłudze pilotowi. Przygotowanie chorego do spożycia posiłku, przebrania lub pionizacji – nigdy nie było łatwiejsze! 

Wypożyczając łóżko w MediStuff – warto rozważyć dobranie do niego innych sprzętów, które zwiększą komfort chorego i jego opiekuna. Mowa u o na przykład stoliku przyłóżkowym, materacu przeciwodleżynowym czy elektrycznym podnośniku pacjenta. Podnośnik MediStuff to nowoczesny, akumulatorowy produkt medyczny, który efektywnie poradzi sobie ze zmianą pozycji chorego lub przeniesieniem go na wózek czy krzesło toaletowe, które także znaleźć można w ofercie MediStuff Witnica.

W MediStuff stawiamy również na nowości, regularnie poszerzając ofertę produktów medycznych, czego dowodem są na przykład szyny CPM, które charakteryzują się ogromną efektywnością w terapii ruchem biernym, umożliwiając choremu samodzielną fizjoterapię. W MediStuff znaleźć można również szwajcarskie lampy Bioptron, umożliwiające fizykoterapię światłem, oraz oczyszczacze powietrza renomowanej marki Zepter. 

Dla pacjentów z problemami z samodzielnym poruszaniem się proponujemy w MediStuf Witnica wózek ortopedyczny lub wózek specjalistyczny, a także chodzik i dwa rodzaje balkonika. W wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff nie zabrakło również specjalistycznych urządzeń, dostosowanych do specyficznych wymagań chorych w cięższym stanie zdrowia. W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości koncentratory tlenu, które polecamy pacjentom wymagającym stałej, nieprzerwanej dostawy powietrza. Są one łatwe w obsłudze oraz mobilne, dzięki kółkom umożliwiającym ich przestawienie. Ogromną zaletą koncentratorów MediStuff jest także wysoka kultura pracy, która przekłada się na niewielką głośność urządzenia. Z kolei ssak medyczny z filtrem antybakteryjnym pozwala na higieniczne usuwanie nadmiaru wydzielin takich jak na przykład ślina.

Dostawa sprzętu medycznego na terenie Witnicy

Niskie ceny, szybkie dostawy, czyste i higieniczne produkty – to jedne z najważniejszych cech naszej wypożyczalni sprzętu medycznego!

Szybka, punktualna i niezawodna dostawa sprzętu na wyznaczone miejsce – to podstawa działania wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff. O błyskawiczny dowóz sprzętu dbają nasi wykwalifikowani pracownicy. Do ich zadań należy nie tylko dostarczanie sprzętu medycznego bezpośrednio do klienta, ale również wniesienie zamówionego produktu, jego złożenie i objaśnienie zasad działania. Ogromną wagę przykładamy do kompleksowości świadczonych usług, dlatego sprzęt medyczny MediStuff można również odebrać osobiście, bezpośrednio z naszego magazynu, który w województwie lubuskim znajduje się w Zielonej Górze. 

Każdy wypożyczany sprzęt, nim trafi do chorego, przechodzi przez drobiazgową kontrolę jakości, gdzie oceniany jest jego stan techniczny. Poddawany jest także gruntownej dezynfekcji i ewentualnemu serwisowaniu. Dzięki temu można mieć pewność, ze sprzęt wypożyczony w MediStuff spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania zarówno w kwestii higieny – jak i niezawodności działania.