Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego Zbąszynek

Medistuff – Zbąszynek

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff powstała, by móc wychodzić naprzeciw potrzebom pacjentów, którzy ze względu na swój stan zdrowia mogą wymagać specjalistycznej opieki. Właśnie dlatego wśród dostępnych w MediStuff produktów znaleźć między innymi wózek ortopedyczny, łóżko rehabilitacyjne, koncentrator tlenu czy też podnośnik pacjenta. Każdy ze sprzętów wypożyczyć można w konkurencyjnej cenie, bez konieczności wpłacania kaucji i bez ukrytych kosztów. Naszym klientom oferujemy także transport zamówienia na terenie województwa lubuskiego, pomoc w jego wniesieniu do domu lub mieszkania oraz montaż.

Nowa placówka MediStuff w Zielonej Górze to dla klientów z okolic Zbąszynka nie tylko możliwość wypożyczenia wysokiej jakości sprzętu medycznego – to również jego szybka i tania dostawa. W MediStuff koszty dostawy sprzętu medycznego zawsze obliczane są indywidualnie – brane są tu pod uwagę kilometry dzielące magazyn od miejsca docelowego dowozu sprzętu. Z uwagi na to obecność wypożyczalni wózków inwalidzkich i łóżek medycznych w okolicy Zbąszynka, to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chciałby wypożyczyć wysokiej jakości produkty medyczne i rehabilitacyjne w konkurencyjnej cenie.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Zielona Góra

Nowoczesny sprzęt medyczny w Zbąszynku

Jaki sprzęt medyczny najczęściej wypożyczany jest w MediStuff? To bez wątpienia nasze elektryczne łóżka rehabilitacyjne, wyposażone w nowoczesny system sterowania. Do ich ogromnych zalet należy możliwość sterowania oparciem oraz dolną częścią łóżka za pomocą poręcznego pilota, co pozwala na łatwą zmianę pozycji użytkownika. Umożliwia to pomoc w pionizacji chorego, lub zmianę jego pozycji do siedzącej w trakcie karmienia. Wysięgnik z trójkątem daje szansę podtrzymania się na nim w trakcie zmiany pozycji lub wstawania, a opuszczane i podnoszone barierki dodatkowo zabezpieczają użytkownika łóżka przed wypadnięciem. Mebel wyposażony jest również w bezpieczne, blokowalne kółka, które umożliwiają proste przesuwanie łóżka z miejsca na miejsce. Sterowane elektrycznie łóżko to komfort nie tylko dla chorego, ale również dla jego opiekuna, którego nowoczesny mebel z całą pewnością odciąży w części pracy. 

W MediStuff wypożyczyć można także szereg sprzętów, które znacząco ułatwią choremu korzystanie z łóżka rehabilitacyjnego. Mowa tu nie tylko o materacach przeciwodleżynowych, ale także sprzętach wprowadzających nową jakość w codzienne życie chorego, takich jak na przykład stolik przyłóżkowy, krzesło toaletowe czy podnośnik pacjenta.

MediStuff to także wypożyczalnia koncentratorów tlenu, które charakteryzują się prostota działania i cichą pracą. W naszej wypożyczalni znaleźć można również balkoniki z podparciem, chodzik, wózki ortopedyczne i specjalistyczne, a także rotory rehabilitacyjne czy ssaki medyczne. 

W MediStuff stawiamy na rozwój, dzięki czemu naszym klientom możemy oferować coraz to lepszy i bardziej nowoczesny sprzęt. Za świetny przykład mogą posłużyć tu od niedawna dostępne w naszej ofercie systemy oczyszczania powietrza marki Zepter, renomowane lampy do fizykoterapii firmy Bioptron oraz szyny CPM ułatwiające codzienną fizjoterapię i rehabilitację. Nowością jest także rotor rehabilitacyjny, którego składana konstrukcja umożliwia łatwe przechowywanie i przenoszenie sprzętu. Rotor to przydatne narzędzie umożliwiające usprawnianie zarówno kończyn dolnych – jak i górnych. 

Szeroki wachlarz produktów medycznych dostępnych w MediStuff ułatwia dobranie sprzętu medycznego do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Dowóz sprzętu medycznego w Zbąszynku i okolicy

Dobrze wiemy, że bezproblemowy kontakt z wypożyczalnią sprzętu medycznego to kwestia priorytetowa. Potrzeba wypożyczania sprzętu medycznego najczęściej pojawia się nagle, a czas gra w takiej sytuacji szczególną rolę. Właśnie dlatego sprzęt MediStuff można zamówić na wiele sposobów, na przykład korzystając z dostępnej 24 godziny na dobę infolinii, maila, formularza kontaktowego i aplikacji Messengera dostępnej na stronie internetowej MediStuff. Dzięki temu wypożyczenie sprzętu medycznego nigdy nie było łatwiejsze! 

O szybką i punktualną dostawę zadbają dostawcy MediStuff. To wykwalifikowani specjaliści, którzy nie tylko zadbają o to, by sprzęt dotarł bezpośrednio na miejsce zamówienia, ale także wniosą go do mieszkania czy domu, a następnie złożą w wybranym miejscu, wyjaśniając zasady jego działania. Ich doświadczenie to najlepsza gwarancja tego, że obsługa sprzętu medycznego MediStuff nie przysporzy żadnych trudności!

Na tym nie kończą się obowiązki naszych pracowników, którzy po odebraniu sprzętu nie tylko dokonują jego dezynfekcji przed kolejnym wypożyczeniem, dostosowując produkt do naszych rygorystycznych norm higienicznych, ale również przeprowadzają przegląd techniczny danego łóżka, wózka ortopedycznego czy koncentratora. Dzięki temu możemy mieć pewność, że w ręce naszych klientów działa sprzęt nie tylko sprawny, ale również czysty i zadbany.

Sprzęt medyczny MediStuff można odebrać również osobiście, bezpośrednio z jednego z dostępnych magazynów. Magazyn w województwie lubuskim, skąd produkty MediStuff wędrują do klientów chociażby w Zbąszynku, znajduje się w Zielonej Górze. Przed wizytą w celu wypożyczenia sprzętu należy pamiętać o tym, by uprzednio umówić się na odbiór – telefonicznie lub korzystając z dowolnej innej formy kontaktu z MediStuff.