Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego Świebodzin

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Świebodzin

MediStuff to wypożyczalnia sprzętu medycznego, która od wielu lat działa na terenie kraju, dostarczając chorym potrzebny im sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Chociaż siedziba firmy znajduje się w Bydgoszczy, placówki MediStuff znaleźć można w największych miastach kraju. Od niedawna filia wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego dostępna jest również w Zielonej Górze, skąd sprzęt medyczny taki jak łóżka, chodziki, krzesła toaletowe czy ssaki medyczne – wędruje do klientów w całym województwie lubuskim.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Zielona Góra

Łóżko rehabilitacyjne w Świebodzinie

Łóżka rehabilitacyjne sterowane elektrycznie to jeden z najczęściej wypożyczanych produktów MediStuff Świebodzin. Charakteryzują się stabilną konstrukcją, są wyposażone w kółka z systemem blokady, podnoszone barierki zapewniające bezpieczeństwo użytkownika, oraz trójkąt na wysięgniku, który może pomóc w pionizacji. Zdecydowanie najważniejszą funkcją nowoczesnych łóżek medycznych MediStuff jest elektryczne sterowanie – za pomocą jednego przycisku pilota można podnieść oparcie lub dolną część łóżka. 

Koncentratory tlenu to inny popularny produkt, który sprawdzi się jako pomoc dla chorych na różnorodne schorzenia drug oddechowych. Koncentratory MediStuff są ciche, łatwe w obsłudze i wyposażone w kółka, które umożliwiają łatwe przestawienie sprzętu.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Świebodzinie

Nowa filia MediStuff to doskonała wiadomość dla wszystkich osób z województwa lubuskiego, które poszukują sprzętu medycznego wysokiej klasy. Dzięki temu, że nowy magazyn MediStuf znajduje się w Zielonej Górze – dostawa produktów medycznych w regionie jest szybka i tania. 

Koszt dostawy zawsze obliczany jest w oparciu o kilometry dzielące punkt docelowy – a magazyn MediStuff. Dzięki nowej filii można liczyć na to, że koszta dostawy będą jeszcze niższe! 

Dostawcy MediStuff zadbają nie tylko o to, by punktualnie dostarczyć sprzęt medyczny, ale również wniosą go do domu czy mieszkania, złożą, a następnie wyjaśnią zasady jego działania, tak by chory – lub jego opiekun – nie miał problemu z obsługą wypożyczonego lub zakupionego produktu. 

Sprzęt wypożyczany klientom MediStuff poddawany jest przed dostawą dokładnej dezynfekcji oraz przeglądowi technicznemu. Jeśli w wyniku przeglądu stwierdzona zostanie usterka lub awaria – sprzęt medyczny jest natychmiast serwisowany przez wykwalifikowanych fachowców. Dzięki temu można mieć pewność, że zamawiając łóżka, podnośniki czy koncentratory tleny MediStuff – otrzymuje się w pełni sprawny, efektywnie działający produkt. Jeśli użytkowany zgodnie z przeznaczeniem sprzęt ulegnie uszkodzeniu w trakcie okresu wypożyczenia – jest natychmiast wymieniany na nowy egzemplarz.

Sprzęt medyczny w Świebodzinie

MediStuff cały czas poszerza swoją ofertę sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, czego świetnym przykładem mogą być dostępne w wypożyczalni: szyna CPM, lampa Bioptron AllMed czy system oczyszczania powietrza Zepter. Nowością jest też rotor rehabilitacyjny, który dzięki kompaktowej konstrukcji można z łatwością wykorzystywać do usprawniania zarówno mięśni rąk, jak i nóg. 

W MediStuff Świebodzin znaleźć można także wózki oraz inny sprzęt ułatwiający poruszanie się. Do wypożyczenia dostępne są zarówno klasyczne wózki ortopedyczne, jak i wózki specjalistyczne, zapewniające dodatkowe oparcie dla poszczególnych partii ciała. Oprócz tego w MediStuff znaleźć można różnorodne balkoniki, chodziki i jeździki.