Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego Zielona Góra

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Zielona Góra

MediStuff to wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która została założona przez dwóch doświadczonych fizjoterapeutów. Chociaż początkowo jej siedziba mieściła się jedynie w Bydgoszczy, z czasem dodatkowe filie powstały – wychodząc naprzeciw potrzebom poszukujących klientów – także w innych miastach kraju. 

Najnowszą otwartą filią MediStuff jest siedziba działająca w Zielonej Górze, skąd sprzęt medyczny taki jak łóżka rehabilitacyjne, krzesła toaletowe, wózki specjalistyczne, koncentratory tlenu i wiele innych – wędruje w ręce chorych i ich opiekunów zamieszkujących województwo lubuskie.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Zielona Góra

Kompleksowa poprawa jakości życia dla osób leżących

Dla osób leżących i nie wstających z łóżka przygotowaliśmy kompleksową usługę. Od możliwości wypożyczenia sprzętu medycznego, przez rehabilitację w domu, masaże, terapię metodą NDT, aż po opiekę pielęgnacyjną. Chcemy możliwie jak najbardziej odciążyć rodzinę chorego, a samemu Pacjentowi znacząco poprawić codzienne życie. Oferujemy sprzęty specjalnie przystosowane do osób leżących takie jak podnośnik Pacjenta, ssak medyczny, czy koncentrator tlenu. Dodatkowo posiadamy akcesoria przeciwdziałające odleżynom, czyli materac przeciwodleżynowy rurowy, który zapewni nie tylko większy komfort leżenia, ale również pomoże w walce z niesamowicie problematycznymi odleżynami.

Problemy z poruszaniem dotyczą nie tylko osób ciężko chorych, ale również osób starszych. Aby ułatwić i znacząco podnieść komfort codziennego życia Pacjenta zapewniamy profesjonalne sprzęty medyczne oraz rehabilitacyjne takie jak np. łóżko rehabilitacyjne czy stolik przyłóżkowy. Dla Pacjentów z problemami poruszania się po domu czy też na spacerze oferujemy ułatwiający poruszanie się chodzik rehabilitacyjny i balkonik,  dla osób z większymi potrzebami wózek ortopedyczny oraz wózek specjalistyczny. Pacjenci po operacji i urazach biodra mogą znaleźć wsparcie w sprzęcie o nazwie szyna CPM. Dodatkowo oferujemy pomoc przy codziennej toalecie oferując krzesło toaletowe stacjonarne oraz krzesło toaletowe na kółkach.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i sklep medyczny w województwie lubuskim

Nowa siedziba MediStuff w Zielonej Górze to doskonała wiadomość dla każdego, kto liczy na możliwość wypożyczenia nowoczesnego sprzętu rehabilitacyjnego z błyskawiczną dostawą do domu. Dzięki obecności magazynu w województwie lubuskim – dostawcy MediStuff mogą prędko rozwozić zamówiony sprzęt nie tylko do klientów mieszkających w Zielonej Górze, ale również na przykład w Żarach, Świebodzinie, Żaganiu, Gorzowie Wielkopolskim czy Słubicach. 

Czas dostawy to tylko jedna z zalet takiego stanu rzeczy – drugą jest oszczędność. Dzięki obecności MediStuff w Zielonej Górze, koszt dowozu sprzętu medycznego (obliczany na podstawie kilometrów dzielących magazyn MediStuff i miejsce docelowe dostawy) znacząco się zmniejsza.

Dowóz sprzętu medycznego na terenie Zielonej Góry

Szybka i tania dostawa bez ukrytych kosztów i kaucji – to nie wszystkie plusy MediStuff. Lata doświadczenia w branży zaowocowały świetnie przepracowanym modelem kontaktu z firmą, dzięki temu możliwość zamówienia sprzętu rehabilitacyjnego jest niezwykle prosta!

Wypożyczalnia MediStuff dostępna jest dla klientów 24 godziny na dobę pod numerem telefonu dostępnym na firmowej stronie internetowej. To jednak nie wszystko – zamówienie na sprzęt medyczny składać można także za pomocą maila, formularza kontaktowego czy aplikacji Messenger, dostępnej z poziomu strony www i na oficjalnym profilu FB firmy MediStuff. 

Dzięki temu potrzebne łóżko medyczne, podnośnik, wózek i inny sprzęt – wypożyczyć można o każdej porze dnia i nocy. 

MediStuff to także gwarancja bezpieczeństwa – dbamy o to, by wypożyczany przez nas sprzęt spełniał przyjęte przez nas rygorystyczne standardy jakości. Dlatego też po każdym wypożyczeniu sprzęt rehabilitacyjny poddawany jest dokładnej dezynfekcji, a następnie przeglądowi technicznemu. Jeśli w wyniku przeglądu wyjdą na jaw jakiekolwiek usterki – produkty poddawane są serwisowaniu. Jeśli do uszkodzenia sprzętu dojdzie w trakcie jego użytkowania przez klienta, sprzęt priorytetowo wymieniany jest na sprawny egzemplarz.

Zielona Góra i okolice - sprzęt medyczny

Bezproblemowa i szybka dostawa to mocna strona MediStuff! W trosce o zdrowie klientów, doświadczeni i wykwalifikowani dostawcy MediStuff starają się jak tylko mogą, by zamówiony sprzęt zawsze docierał na miejsce na czas. To jednak nie wszystko – pracownicy MediStuff ZIelona Góra nie tylko dowiozą sprzęt na miejsce, ale również wniosą go do mieszkania czy domu oraz złożą (jeśli istnieje taka potrzeba, jak na przykład w przypadku łóżek medycznych) oraz przygotują do pracy.

Sklep ze sprzętem medycznym w Zielonej Górze

Od niedawna MediStuff to nie tylko wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego – ale również sklep. W odpowiedzi na pytania klientów o możliwość zakupu konkretnych produktów medycznych, w MediStuff w tej formie nabyć można między innymi używane łóżka medyczne, wyposażone w sterowanie elektryczne i nowe, funkcjonalne koncentratory tlenu renomowanej marki Konsung.