Wypożyczalnia sprzętu medycznego

Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, umożliwiając wynajem na określony czas niezbędnych przedmiotów w opiece nad osobą starszą bądź po urazie lub operacji. W ofercie dostępne są między innymi łóżka rehabilitacyjne oraz materace przeciwodleżynowe, a także koncentratory tlenu. Umożliwiamy zarezerwowanie wózków ortopedycznych i chodzików rehabilitacyjnych czy podnośników Pacjenta.

Mamy świadomość, że zakup takich produktów może być bardzo kosztowny i wymagać jednorazowo dużego nakładu finansowego, na co nie każdy jest przygotowany - zwłaszcza, że taka konieczność jest z reguły następstwem nieszczęśliwego wypadku bądź nagłego zachorowania i wymaga finansów związanych w pierwszej kolejności z leczeniem. Jako wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego możemy zaproponować wynajęcie produktów pozwalających poprawić komfort i jakość życia chorych osób, a także wesprzeć powrót do zdrowia.

wozek-ortopedyczny-na-wynajem
Cena: 70 zł / miesiąc
Wózek ortopedyczny
Zobacz produkt
szyna cpm wypożyczalnia
Cena: 35 zł/doba - 2 tyg, 30 zł/doba - 3 tyg, 25 zł/doba - 4 tyg.
Szyna CPM
Zobacz produkt
ssak medyczny
Cena: 100 zł / miesiąc
Ssak medyczny
Zobacz produkt
balkonik rehabilitacyjny
Cena: 60 zł / miesiąc
Balkonik
Zobacz produkt
Bioptron medAll z oferty wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff
Cena: 200 zł / miesiąc
Lampa Bioptron MedAll
Zobacz produkt
podnośnik pacjenta
Cena: 300 zł /miesiąc
Podnośnik pacjenta
Zobacz produkt
stolik przyłóżkowy medyczny
Cena: 30zł/ miesiąc
Stolik przyłóżkowy
Zobacz produkt
IMG 0227
Cena: 150 zł / miesiąc
Wózek specjalistyczny
Zobacz produkt
balkonik-rehabilitacyjny
Cena: 60 zł / miesiąc
Chodzik rehabilitacyjny
Zobacz produkt

Nasze oddziały umożliwiające wynajem zlokalizowane są w Warszawie, Bydgoszczy, Poznaniu, Gdańsku. W naszym serwisie mogą Państwo samodzielnie zweryfikować czy dostępny jest produkt, którego potrzebujecie, np. łóżko rehabilitacyjne, wózek ortopedyczny, materac przeciwodleżynowy, chodzik, balkonik itp. Przy każdym z nich znajdą Państwo także informacje o cenie wynajmu.