yandex icon

Krzesło toaletowe stacjonarne

Krzesło toaletowe stacjonarne

Krzesło toaletowe stacjonarne

Cena: 50 zł / miesiąc

Sprzęt posiada:

 • Stabilne, regulowane nóżki
 • Aluminiową ramę
 • Wyjmowane wiaderko
 • Klapę

Zapytaj o produkt

Stacjonarne krzesło toaletowe to produkt, który podnosi jakość i komfort życia osób niepełnosprawnych, wykazujących ograniczoną samodzielność, jak również osób starszych. Dostępny w naszej ofercie model wykonany został z aluminiowej ramy, dzięki czemu z pewnością będzie pasować do każdej toalety. Krzesło zostało wyposażone w stabilne, regularne nóżki, wyjmowane wiaderko oraz klapę. Wypożyczenie kosztuje 50 złotych za miesiąc.

Krzesło toaletowe dostępne w sklepie Medistuff

Krzesło WC dla niepełnosprawnych ułatwia załatwianie potrzeb fizjologicznych osobom z ograniczoną sprawnością ruchową, w tym takim, które nie są w stanie przejść samodzielnie do toalety, są natomiast w stanie przyjąć pozycję siedzącą. Z tyłu podwyższona konstrukcja stanowi optymalne oparcie pleców. Wiaderko jest wymienne, co ułatwia zachowanie odpowiedniej higieny.

Prezentowane krzesło toaletowe ułatwia i pomaga w wykonywaniu codziennych czynności toaletowych. Jest to szczególnie polecane rozwiązanie wszystkim osobom po urazach i zmagających się z urazem bądź schorzeniem stawu biodrowego. Niezwykły komfort użytkowania jest zapewniony dzięki materiałowi wodoodpornemu oraz wysuwanemu pojemnikowi sanitarnemu, co umożliwia łatwe opróżnianie oraz przywrócenie go do należytego stanu higienicznego, bez konieczności przenoszenia całego krzesła.

Zalety krzesła toaletowego od MediStuff

Krzesła toaletowe służą jako przenośna toaleta. Takie rozwiązania są pomocne w opiece nad osobami, które nie mogą korzystać z toalety stacjonarnej z powodu okresowych lub stałych ograniczeń w poruszaniu się. Fotel taki ułatwia wykonywanie czynności fizjologicznych użytkownikowi oraz wykonywanie czynności pielęgnacyjnych jego opiekunom przy zachowaniu komfortu oraz wysokiego poziomu higieny. Krzesło może spełniać funkcję przenośnej toalety, nadstawki sedesowej oraz zwykłego krzesła.

Każdy produkt w asortymencie naszego sklepu internetowego ma wpisane wsparcie doradcze ze strony naszego profesjonalnego zespołu pracowników. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie pytania związane z funkcjonalnością krzesełek dla niepełnosprawnych.

 • Regulacja wysokości nóg: 39 – 49 cm
 • Udźwig: 90 kg
 • Szerokość siedziska: 52 cm
 • Waga: 8,5 kg
Zapytaj o produkt

  krzeslo toaletowe dla chorych
  krzesło toaletowe dla seniora
  krzesło toaletowe dla niepełnosprawnych