yandex icon

Łóżko rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym

Łóżko rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym

Łóżko rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym

Cena: 139 zł / miesiąc

łóżka rehabilitacyjne w promocji

Sprzęt posiada:

 • Pilot umożliwiający sterowanie
 • Estetyczne, drewniane fronty i leże
 • Drewniane barierki z możliwością zaciągnięcia i opuszczenia
 • Wysięgnik z trójkątem
 • Kółka pozwalające zmienić ustawienie łóżka oraz blokować je

Zapytaj o produkt

Możliwość kupna nowego materaca piankowego w cenie 200 zł

Łóżko rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym jak sama nazwa wskazuje jest sterowane elektrycznie. Zestaw posiada następujące elementy: pilot umożliwiający sterowanie, drewniane fronty i leże, drewniane barierki z możliwością zaciągnięcia i opuszczenia, wysięgnik z trójkątem oraz kółka pozwalające zmienić ustawienie łóżka oraz blokować je.

Łóżko rehabilitacyjne – zaawansowane łóżko pielęgnacyjne


Łóżko rehabilitacyjne
jest w rzeczywistości standardowym łóżkiem pielęgnacyjnym, ale nasze łóżka posiadają znacznie bardziej zaawansowane funkcje. Za pośrednictwem pilota można, oprócz zwykłych funkcji łóżka pielęgnacyjnego, regulować dolną i górną część łóżka, aby Pacjent mógł przyjąć pozycję siedzącą. Różnorodne schorzenia z zakresu ortopedii, ale także pulmonologii i gastroenterologii wymagają właśnie takiego ułożenia Pacjenta (pozycja Trendelenburga), dzięki czemu możliwe będzie złagodzenie bólu. W naszych łóżkach jest taka możliwość.

Łóżko rehabilitacyjne od MediStuff

Sterowanie elektryczne pozwala unieść łóżko na żądaną wysokość. Funkcja ta znacznie ułatwia opiekę nad osobą chorą. Nie trzeba się bowiem nadmiernie schylać, oszczędzając tym samym własny kręgosłup. Elektrycznie można podnieść część przednią leża, nawet do 80 stopni, dzięki czemu osoba leżąca przyjmuje pozycję siedzącą. Ułatwia to karmienie, a w przypadku wystąpienia obrzęku kończyn dolnych, pomocną funkcją jest możliwość podniesienia samych nóg.

Drewniane barierki, w które wyposażone jest łóżko rehabilitacyjne, chronią Pacjenta przed wypadnięciem podczas snu, dzięki czemu zapewniają absolutne bezpieczeństwo. Jeśli osoba leżąca ma sprawne ręce, barierki ułatwiają jej zmianę pozycji z leżącej na plecach do leżenia na boku, co w sposób bezpośredni jest również profilaktyką powstawania odleżyn. Wysięgnik z trójkątem również ułatwia Pacjentowi zmianę pozycji. Blokowane kółka zapewniają stabilność łóżka. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania związane z funkcjonalnością łóżka, zespół MediStuff służy profesjonalnym doradztwem.

 • Obciążenie maksymalne: 185 kg
 • Wymiary zewnętrzne: 102 x 220 cm
 • Wymiary leża: 90 x 200 cm
 • Regulacja wysokości leża: 40 – 80 cm
Zapytaj o produkt

  wypożyczalnia łóżko rehabilitacyjne
  łóżko rehabilitacyjne cena
  łóżko rehabilitacyjne ceny
  łóżko rehabilitacyjne warszawa
  łóżko rehabilitacyjne poznań
  łóżko rehabilitacyjne elektryczne
  łóżko rehabilitacyjne
  gdzie wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne
  łóżko rehabilitacyjne gdańsk
  Lozko rehabilitacyjne na wynajem MediStuff
  Lozko rehabilitacyjne
  Lozko-rehabilitacyjne-wypozyczalnia
  Lozko-rehabilitacyjne wypozyczalnia