yandex icon

Stolik przyłóżkowy

Stolik przyłóżkowy

Stolik przyłóżkowy

Cena: 20zł/ miesiąc

Sprzęt posiada:

  • Regulowany blat
  • Kółka

Zapytaj o produkt

Stolik medyczny to wszechstronny sprzęt do przechowywania, który można stosować w ośrodkach zdrowia, a także w warunkach domowych. Jest to idealne rozwiązanie umożliwiające Pacjentom łatwe sięgnięcie do swoich rzeczy, codziennych leków czy spożycia napojów. Taki stolik przyłóżkowy zapewnia miejsce na rzeczy osobiste oraz przybory do pielęgnacji. Praktyczne akcesoria, takie jak regulowany blat, pomagają Pacjentowi w spożywaniu posiłków.

Stolik z wypożyczalni MediStuff

Stolik przyłóżkowy posiada regulowany blat i kółka. Jego największą zaletą jest prosta i funkcjonalna konstrukcja. Ułatwia Pacjentowi spożywanie posiłków. Stolik wjeżdża na kółkach pod łóżko, dzięki czemu blat jest bezpośrednio przy osobie leżącej. Wysokość oraz kąt nachylenia są regulowane. Wykonany jest z solidnego materiału.

Funkcje nie do przecenienia

Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, jak ważne jest, aby chorzy mieli miejsce, które należy tylko do nich – trzymanie ważnych rzeczy pod ręką jest dla nich ważne, często wprowadza także namiastkę domu podczas pobytu w ośrodkach zdrowia. Nasze stoliki to również niezawodny towarzysz w codziennej pielęgnacji osoby leżącej w łóżku. Dodatkowo mają one za zadanie pomagać Pacjentom i ich opiekunom w licznych czynnościach, takich jak jedzenie lub czytanie. Stolik umożliwia również łatwy dostęp do niezbędnych leków czy też kosmetyków.

W naszej wypożyczalni MediStuff oferujemy przytulny mebel z pożądanymi funkcjami, a tym samym umożliwiający jego praktyczne wykorzystanie. Dzięki unikalnemu mechanizmowi może być tacą, na której serwowany jest posiłek.

  • Wymiary blatu: długość 60 x szerokość 40 cm
  • Regulacja wysokości: 72 – 105 cm
  • Waga: 7 kg
  • Maksymalne obciążenie: ok. 10 kg
Zapytaj o produkt
[contact-form-7 id="4" title="Zapytaj o produkt"]
stolik przyłóżkowy do posiłków
stolik przyłóżkowy medyczny
stolik rehabilitacyjny przyłóżkowy
stolik przyłóżkowy medyczny
stolik przyłóżkowy medyczny
stolik przyłóżkowy medyczny