Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego w Zachodniopomorskim

Dla naszych klientów przygotowaliśmy łóżko rehabilitacyjne, koncentrator tlenu, krzesło toaletowe stacjonarne, wózek ortopedyczny i wiele innych propozycji dostępnych w atrakcyjnych cenach wynajmu i bez żadnych ukrytych kosztów. Co więcej, zapewniamy również dowóz wypożyczonego sprzętu do domu Pacjenta, jego wniesienie oraz montaż.

Ostatnim przystankiem MediStuff na mapie kraju jest Szczecin. To właśnie w tym mieście od niedawna wypożyczyć można nasz sprzęt medyczny czy skorzystać z pomocy naszych rehabilitantów. 

Główna siedziba wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff w Szczecinie mieści się przy ulicy Ks. Warcisława I. To właśnie z tej lokalizacji dowozimy wypożyczony od nas sprzęt medyczny do miejscowości w całym województwie zachodniopomorskim. Kierujemy się przy tym przelicznikiem 2 zł za przebyty kilometr. Zamówienia poniżej 100 złotych zawsze obliczamy indywidualnie. Sprzęt medyczny wypożyczany w MediStuff można również odebrać osobiście, bezpośrednio w naszym magazynie. W takim przypadku prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Nasze telefony działają 24 godziny na dobę, dlatego na pewno nie będzie to trudne! 

Zachęcamy do skorzystania z możliwości dostarczenia wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego pod wskazany adres na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Zamówienia dowozimy do takich miejscowości jak Szczecin, Police, Kamień Pomorski, Świnoujście, Goleniów, Gryfino, Stargard, Pyrzyce, Myślibórz, Choszczno, Gryfice, Drawsko Pomorskie, Wałcz, Świdwin, Kołobrzeg, Białogard, Koszalin, Szczecinek, Sławno, Dębno, Barlinek, Darłowo, Złocieniec, Łobez, Trzebiatów, Międzyzdroje, Wolin. Stawka za dowóz z siedziby MediStuff Szczecinna terenie województwa zachodniopomorskiego wynosi jedyne 2 zł za każdy kilometr. Dokładna wycena transportu jest podawana w trakcie przyjmowania zamówienia telefonicznego, lub obliczana podczas realizacji płatności przez internet, składając zamówienie online w wypożyczalni medycznej

Oferta wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego w Zachodniopomorskim

Oferta sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego w Zachodniopomorskim

W ofercie wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff znajdziesz urządzenia dedykowane obłożnie chorym Pacjentom, którzy z powodu stanu swojego zdrowia wymagają stałej opieki. Takim osobom jesteśmy w stanie zapewnić koncentrator tlenu, gwarantujący nieprzerwaną dostawę powietrza o jego zwiększonej zawartości, oraz ssak medyczny, dzięki któremu z łatwością i w całkowicie higieniczny sposób usuniesz nadmiar wydzielin. Dodatkowo w asortymencie posiadamy krzesło toaletowe na kółkach i jego mobilny odpowiednik, czyli krzesło toaletowe na kółkach.

Nie zapomnieliśmy również o Pacjentach o ograniczonych możliwościach poruszania się. Aby zapewnić im odrobinę samodzielności i bezpieczeństwa wynajmij wózek specjalistyczny, wózek ortopedyczny lub balkonik, dzięki którym będą mogli w komfortowy sposób przemieszczać się nie tylko po domu, ale także poza nim. Zachęcamy również do wypożyczenia materaca przeciwodleżynowego rurowego oraz stolika przyłóżkowego. W ofercie posiadamy dodatkowo sterowany pilotem podnośnik Pacjenta o stabilnej konstrukcji, z pasami i przyciskami bezpieczeństwa.

W wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz także profesjonalne urządzenia do wykonywania ćwiczeń kończyn dolnych i górnych oraz kręgosłupa po ich urazach lub operacjach. Pacjentom w trakcie terapii możemy zapewnić wysokiej jakości chodzik rehabilitacyjny z hamulcami, sterowane elektrycznie łóżko rehabilitacyjne oraz szynę CPM z pilotem i miękkimi podkładkami pod nogi. Każde z urządzeń jest dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie wynajmu. Co więcej, zespół MediStuff udziela bezpłatnych konsultacji fizjoterapeutycznych.

 • Promocja! lozko-rehabilitacyjne-ze-sterowaniem-elektrycznym

  Łóżko rehabilitacyjne ze sterowaniem elektrycznym

  159,00
  Wybierz opcje
 • Promocja! Koncentrator tlenu MediStuff

  Koncentrator Tlenu

  150,00
  Wybierz opcje
 • Promocja! obrazek chodzika typu ambona

  Balkonik z podparciem – ambona

  120,00
  Wybierz opcje
 • g2

  Koncentrator Tlenu One G2 INOGEN

  350,00
  Wybierz opcje