yandex icon

Wypożycz sprzęt medyczny w Zachodniopomorskim!

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MediStuff powstała z myślą o Pacjentach, którzy ze względu na swoje miejsce zamieszkania mogą mieć utrudniony dostęp do profesjonalnych urządzeń niezbędnych w okresie choroby i rekonwalescencji. Dla naszych klientów przygotowaliśmy łóżko rehabilitacyjne, koncentrator tlenu, krzesło toaletowe stacjonarne, wózek ortopedyczny i wiele innych propozycji dostępnych w atrakcyjnych cenach wynajmu i bez żadnych ukrytych kosztów. Co więcej, zapewniamy również dowóz wypożyczonego sprzętu do domu Pacjenta, jego wniesienie oraz montaż.

Zachęcamy do skorzystania z możliwości dostarczenia wypożyczonego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego pod wskazany adres na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Zamówienia dowozimy do takich miejscowości jak Szczecin, Police, Kamień Pomorski, Świnoujście, Goleniów, Gryfino, Stargard, Pyrzyce, Myślibórz, Choszczno, Gryfice, Drawsko Pomorskie, Wałcz, Świdwin, Kołobrzeg, Białogard, Koszalin, Szczecinek, Sławno, Dębno, Barlinek, Darłowo, Złocieniec, Łobez, Trzebiatów, Międzyzdroje, Wolin. Stawka za dowóz z siedziby MediStuff Szczecin na terenie województwa zachodniopomorskiego wynosi jedyne 1,50 zł za każdy kilometr. Dokładna wycena transportu jest podawana w trakcie przyjmowania zamówienia.

Oferta wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego w Zachodniopomorskim

Oferta sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego w Zachodniopomorskim

W ofercie wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff znajdziesz urządzenia dedykowane obłożnie chorym Pacjentom, którzy z powodu stanu swojego zdrowia wymagają stałej opieki. Takim osobom jesteśmy w stanie zapewnić koncentrator tlenu, gwarantujący nieprzerwaną dostawę powietrza o jego zwiększonej zawartości, oraz ssak medyczny, dzięki któremu z łatwością i w całkowicie higieniczny sposób usuniesz nadmiar wydzielin. Dodatkowo w asortymencie posiadamy krzesło toaletowe na kółkach i jego mobilny odpowiednik, czyli krzesło toaletowe na kółkach.

Nie zapomnieliśmy również o Pacjentach o ograniczonych możliwościach poruszania się. Aby zapewnić im odrobinę samodzielności i bezpieczeństwa wynajmij wózek specjalistyczny, wózek ortopedyczny lub balkonik, dzięki którym będą mogli w komfortowy sposób przemieszczać się nie tylko po domu, ale także poza nim. Zachęcamy również do wypożyczenia materaca przeciwodleżynowego rurowego oraz stolika przyłóżkowego. W ofercie posiadamy dodatkowo sterowany pilotem podnośnik Pacjenta o stabilnej konstrukcji, z pasami i przyciskami bezpieczeństwa.

W wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz także profesjonalne urządzenia do wykonywania ćwiczeń kończyn dolnych i górnych oraz kręgosłupa po ich urazach lub operacjach. Pacjentom w trakcie terapii możemy zapewnić wysokiej jakości chodzik rehabilitacyjny z hamulcami, sterowane elektrycznie łóżko rehabilitacyjne oraz szynę CPM z pilotem i miękkimi podkładkami pod nogi. Każde z urządzeń jest dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie wynajmu. Co więcej, zespół MediStuff udziela bezpłatnych konsultacji fizjoterapeutycznych.