Wypożyczalnia sprzętu medycznego – Choszczno

Sprzęt medyczny, który wypożyczysz z dostawą do Choszczna

MediStuff – wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – to nowoczesna firma, zbudowana na fundamencie, którym jest zadowolenie naszych klientów. O to, by dostawa wypożyczonego sprzętu zawsze docierała na miejsce na czas dbają nasi wykwalifikowani specjaliści, którzy nie tylko dowiozą i złożą produkt, ale również wytłumaczą zasady jego działania. 

 

W skład zgranego zespołu MediStuff wchodzą także rehabilitanci, którzy specjalizują się w szerokim zakresie działań fizjoterapeutycznych.
Nie ważne, czy chodzi o masaż sportowy, relaksacyjny czy usprawnianie związane z chorobą – z całą pewnością będą w stanie pomóc! 

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny w Choszcznie

MediStuff to wypożyczalnia sprzętu medycznego z siedzibą w Bydgoszczy, z filiami w województwach w całej Polsce. Niedawno do obsługiwanych przez nas województw dołączyło zachodniopomorskie z siedzibą magazynu w Szczecinie oraz dostawy do okolicznych miast, takich jak na przykład Wałcz, Sławno, Wolin, Gryfice czy Choszczno

Wśród naszego sprzętu medycznego na uwagę zasługują elektrycznie sterowane, nowoczesne łóżka, ale również materace przeciwodleżynowe, ssaki medyczne, koncentratory tlenu, wózki, szyny CPM, podnośniki pacjenta. Nowość w naszej ofercie stanowią lampy Bioptron oraz wysokiej jakości oczyszczacze powietrza. 

Zobacz pozostałe miejscowości objęte dostawą na terenie województwa zachodniopomorskiego!