Wypożyczalnia sprzętu medycznego – Drawsko Pomorskie

Sprzęt medyczny, który wypożyczysz z dostawą do Drawska Pomorskiego

MediStuff – wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego to firma z ogromnym doświadczeniem, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie swoich klientów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wychodzić naprzeciw oczekiwaniom. Właśnie dlatego w MediStuff dbamy nie tylko o to, by nasze produkty zawsze dostarczone były na czas pod wskazany adres, ale również, by już na miejscu przygotować je do użytku oraz wytłumaczyć zasady ich działania.
Oferujemy także fizjoterapię wykonywaną w domu pacjenta przez doświadczonych fizjoterapeutów. 

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny w Drawsku Pomorskim

Nasza wypożyczalnia działa w wielu miastach w kraju. Niedawno dołączył do nich Szczecin, dzięki czemu mieszkańcy okolicznych miejscowości, m.in Drawska Pomorskiego będą mogli skorzystać z tańszych kosztów dostawy, indywidualnie obliczanych w oparciu o bazowy przelicznik 2 zł za kilometr. 

Do stale poszerzanej oferty naszej firmy dołączyliśmy niedawno oczyszczacze powietrza oraz lampy Bioptron. Należą do niej także nowoczesne, sterowane elektronicznie łóżka rehabilitacyjne, podnośniki pacjenta, szyny CPM, koncentratory tlenu oraz wiele innych rodzajów sprzętu. 

Zobacz pozostałe miejscowości objęte dostawą na terenie województwa zachodniopomorskiego!