Wypożyczalnia sprzętu medycznego – Goleniów

Sprzęt medyczny, który wypożyczysz z dostawą do Goleniowa

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego Medistuff to firma działająca na terenie kilku województw całego kraju.

Cieszymy się mogąc oświadczyć, że do obsługiwanych przez nas miast dołączył Szczecin! Dzięki temu z usług Medistuff skorzystać będą mogli także mieszkańcy okolicznych miast, takich jak: Myślibórz, Dębno, Koszalin, Kołobrzeg, Białogard, Goleniów i inne. 

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny w Świnoujściu

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych dostawców, którzy dowiozą sprzęt medyczny na miejsce, wniosą go, złożą oraz zapewnią wszystkie informacje z zakresu jego obsługi. O opiekę nad pacjentem zadbają natomiast nasi rehabilitanci, wykwalifikowana drużyna, która swoje zadania wykonuje bezpośrednio w domu pacjenta, zapewniając mu maksimum swobody i bezpieczeństwa. Sprawdzone metody fizjoterapii, z których korzystają, pomogą odzyskać pełną sprawność!

Sprzęt rehabilitacyjny, który proponujemy naszym klientom, charakteryzuje najwyższa możliwa jakość. Dostarczamy do domu łóżka rehabilitacyjne z elektrycznym sterowaniem, wózki, materace przeciwodleżynowe, koncentratory tlenu i wiele innych. Nowością w naszej ofercie są specjalistyczne lampy Bioptron i nowoczesne oczyszczacze powietrza. Ceny dostawy zawsze ustalamy indywidualnie, w oparciu o odległość konieczną do przebycia przez naszych dostawców, na bazie stawki 2 zł za przebyty kilometr trasy.

Zobacz pozostałe miejscowości objęte dostawą na terenie województwa zachodniopomorskiego!