Wypożyczalnia sprzętu medycznego – Gryfice

Sprzęt medyczny, który wypożyczysz z dostawą do Gryfic

MediStuff to wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego, która swoją ofertę kieruje do każdej osoby potrzebującej profesjonalnych produktów medycznych, niezależnie od wieku.

Lata doświadczeń pozwalają nam na wyznaczanie priorytetów potrzeb naszych klientów, zapewniając im nie tylko szybką i bezproblemową dostawę sprzętu do domu, ale także opiekę doświadczonych i sprawdzonych fizjoterapeutów. 

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny w Gryficach

Niedawno rozszerzyliśmy zakres naszej działalności na Szczecin i jego okolice. Oznacza to, że z niższych kosztów dostawy (obliczanych w oparciu o bazowy przelicznik 2 zł za kilometr) skorzystają także mieszkańcy najbliższych miejscowości, takich jak Drawsko Pomorskie, Wałcz czy Gryfice.

W naszej ofercie znaleźć można nie tylko nowoczesne, sterowane elektrycznie łóżka rehabilitacyjne, ale także koncentratory tlenu, szyny CPM, krzesła toaletowe czy materace przeciwodleżynowe.
Stale poszerzamy nasz asortyment, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów – czego dowodem są ostatnio dodane nowości, oczyszczacze powietrza i lampy Bioptron.

Zobacz pozostałe miejscowości objęte dostawą na terenie województwa zachodniopomorskiego!