Wypożyczalnia sprzętu medycznego – Gryfino

Sprzęt medyczny, który wypożyczysz z dostawą do Gryfina

Medistuff to nowoczesna i sprawnie działająca wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, działająca w wielu województwach całego kraju. Niedawno otworzyliśmy siedzibę naszej firmy również w Szczecinie – oznacza to, że nasz sprzęt rehabilitacyjny wypożyczą z łatwością również mieszkańcy okolicznych miejscowości, takich jak Goleniów, Dębno, Sławno, Barlinek, Wolin czy Gryfino

Dbamy o to, by dostarczać naszym klientom sprzęt medyczny najwyższej jakości – nasi specjaliści nie tylko dowożą go pod wskazany adres, ale również montują i objaśniają jego działanie.
Dzięki temu można cieszyć się sprzętem rehabilitacyjnym najwyższej jakości, gotowym do działania w ciągu kilku chwil od dostarczenia.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny w Gryfinie

Medistuff to także zespół doskonałych rehabilitantów, którzy podejmują się świadczenia usług z zakresu fizjoterapii w domu chorego.
Masaże, usprawnianie i rehabilitacja – w naszym wykonaniu z pewnością pomogą i doprowadzą do odzyskania sprawności! 

Wśród sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego dostępnego w Medistuff znaleźć można między innymi nowoczesne łóżka sterowane elektrycznie, wózki, przeciwodleżynowe materacy, podnośniki pacjenta czy szyny CPM.
Nowość w naszej ofercie stanowią lampy Bioptron oraz oczyszczacze powietrza.


Ceny dowozu sprzętu ustalamy indywidualnie, w oparciu o długość trasy, którą przebyć muszą nasi dostawcy, według bazowego przelicznika 2 zł za kilometr.

Zobacz pozostałe miejscowości objęte dostawą na terenie województwa zachodniopomorskiego!