Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Kamieniu Pomorskim

Sprzęt medyczny, który wypożyczysz w Kamieniu Pomorskim

Miło nam ogłosić, że Medistuff – wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego z siedzibą w Bydgoszczy – rozpoczęła swoją działalność również w Szczecinie i jego okolicach.
Nasz nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny dowozimy pod wybrany adres, świadcząc nasze usługi na terenie między innymi: Choszczna, Kołobrzegu, Drawska Pomorskiego, Darłowa czy Kamienia Pomorskiego

Nasz zespół składa się również z rehabilitantów, którzy dbają o to, by swoją ogromną wiedzą teoretyczna i praktyczną umożliwiać pacjentom odzyskiwanie pełnej sprawności w ich własnych domach, dojeżdżając do miejsca zamieszkania klienta. Usługi MediStuff charakteryzuje efektywność i pełna fachowość! 

Nasi dostawcy zadbają o to, by zamówiony sprzęt medyczny i rehabilitacyjny nie tylko dostarczyć pod wskazany adres, ale również wnieść, złożyć i objaśnić zasady jego działania.
Cena dowozu ustalana jest indywidualnie, w oparciu o bazową stawkę 2 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny z Kamienia Pomorskiego

Wśród sprzętu rehabilitacyjnego Medistuff znaleźć można między innymi doskonałej jakości łóżka specjalistyczne – sterowane elektrycznie, wyposażone w kółka i zapewniające bezpieczeństwo barierki.
Oprócz tego wypożyczamy również koncentratory tlenu, szyny CPM, podnośniki pacjenta, wózki, materace przeciwodleżynowe, a od niedawna – lampy Bioptron i oczyszczacze powietrza

Zobacz pozostałe miejscowości objętych dostawą na terenie województwa zachodniopomorskiego!