Wypożyczalnia sprzętu medycznego – Łobez

Sprzęt medyczny, który wypożyczysz z dostawą do miejscowości Łobez

MediStuff to nowoczesna wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, którą w jej działaniach wspiera sztab wykwalifikowanych specjalistów z zakresu fizjoterapii. Działamy na rynku od wielu lat, gwarantując naszym klientom jakość, która wyraża się w na przykład terminowych dostawach sprzętu. Nasi pracownicy nie tylko wniosą produkt na miejsce i przygotują go do pracy – wytłumaczą także zasady jego działania!
MediStuff to jednak nie tylko wypożyczalnia sprzętu medycznego – to również sztab doskonałych rehabilitantów, którzy swoje usługi świadczą bezpośrednio w domu pacjenta. 

Sprawdzony sprzęt medyczny najwyższej jakości, dostępny od ręki i bez ukrytych kosztów! 

Bezpieczeństwo, niezawodność, jakość – to wartości, które stanowią fundamenty działania MediStuff, nowoczesnej wypożyczalni sprzętu medycznego. Kierując się nimi, dostarczamy naszym Klientom najlepszy sprzęt oraz usługi – teraz również na terenie województwa zachodniopomorskiego!

Unikatowe podejście do osób, które wypożyczają nasz sprzęt medyczny, zaowocowało tym, że nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego rozwija się, obejmując zasięgiem swojego działania coraz to nowe województwa i położone w nich miasta – czego dobrym przykładem może być właśnie Łobez. 

Profesjonalny sprzęt medyczny – od teraz także w Łobez! 

 

Sprzęt medyczny to jedno – a usługi związane z rehabilitacją i fizjoterapią; drugie! W MediStuff łączymy ze sobą obie te kwestie – jako fizjoterapeuci wychodzimy z założenia, że nasi Klienci powinni mieć dostęp nie tylko do nowoczesnego sprzętu medycznego, ale również wiedzy i pomocy, które często okazuje się być niezbędna w ramach opieki nad osobą chorą. 

Właśnie dlatego dostawcy naszego sprzętu medycznego wyruszają do domów naszych Klientów uzbrojeni w rzetelną wiedzę. Doradzą nie tylko w zakresie sposobów użytkowania sprzętu medycznego MediStuff, ale także posłużą pomocą  w tematach związanych z opieką nad osobami wymagającymi pomocy. 

Pomocą służy także nasz sztab doświadczonych i sprawdzonych fizjoterapeutów, którzy sprawdzą się w dowolnym zdrowotnym problemie, który może wymagać rehabilitacji. Rehabilitanci MediStuff poradzą sobie z usprawnianiem pooperacyjnym, terapiami dziecięcymi, masażem sportowym, a nawet – relaksacyjnym! 

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny w Łobez

Dzięki otwarciu filii firmy w Szczecinie, z niższych cen dostawy skorzystają także mieszkańcy miejscowości takich jak Łobez, Trzbiatów czy Międzyzdroje.
Skorzystają oni z pełnej oferty Medistuff, w skład której wchodzą na przykład sterowane elektrycznie łóżka rehabilitacyjne, wózki, podnośniki pacjenta czy szyny CPM.

Czemu warto zdecydować się właśnie na MediStuff? 

MediStuff – wypożyczalnia sprzętu medycznego – to gwarancja jakości. Oferujemy naszym Klientom sprzęt w doskonałym stanie, który każdorazowo sprawdzamy i dezynfekujemy, upewniając się w ten sposób, że nasze łóżka, wózki czy koncentratory tlenu spełnią pokładane w nich nadzieje. 

Oprócz tego, w naszej wypożyczalni zapewniamy dostęp do renomowanego sprzętu. Dobrym przykładem mogą być tu łóżka specjalistyczne, które charakteryzują się szeregiem udogodnień, które ułatwią życie chorego i jego opiekuna. 

Łóżka specjalistyczne dostępne w wypożyczalni sprzętu medycznego MediStuff 

Łóżko specjalistyczne, które zagwarantuje najwyższy komfort, powinno posiadać kilka cech; właśnie na ich podstawie wybieraliśmy modele łóżek, które wypożyczyć można w MediStuff. Stabilne kółka z blokadą gwarantują możliwość łatwego przestawienia mebla, a podnoszone barierki – bezpieczeństwo chorego, który na pewno nie wypadnie z łóżka.

Oprócz tego, za sterowanie łóżkiem odpowiada pilot, dzięki któremu w łatwy sposób można dopasować ułożenie łóżka do potrzeb chorego – podniesienie materaca do pozycji siedzącej, która umożliwi zjedzenie posiłku, zajmuje tylko kilka sekund!

Łóżka to oczywiście nie jedyny sprzęt, który znaleźć można w naszej wypożyczalni. MediStuff oferuje swoim klientom koncentratory tlenu, ssaki medyczne, wózki, krzesła toaletowe, podnośniki pacjenta, a także lampy bioptron, oczyszczacze powietrza i szyny CPM. Nowością w naszej ofercie są niezawodne i nowoczesne koncentratory Konsung KSOC-5, dostępne do zakupienia w atrakcyjnej cenie.

Sprzęt medyczny z dowozem do domu na terenie województwa zachodniopomorskiego 

 

Co szczególnie ważne, dzięki filii MediStuff w województwie zachodniopomorskim, nasi Klienci w Łobzie mogą cieszyć się dowozem nie obarczonym dodatkowymi kosztami! Indywidualna wycena transportu wykonywana jest na podstawie danych odnośnie długości trasy oraz stawki 2 zł za kilometr.  

Nasz sprzęt medyczny na terenie województwa zachodniopomorskiego dowozimy bezpośrednio ze Szczecina, kursując także do takich miast jak Police, Kamień Pomorski, Stargard, Pyrzyce, Złocieniec, Darłowo i wiele innych!

Nie ważne, czy poszukujesz łóżka rehabilitacyjnego, balkoniku, chodzika, krzesła toaletowego czy innego sprzętu – w MediStuff zadbamy o to, by dostarczyć do Twojego domu sprawdzony, najwyższej jakości sprzęt medyczny w doskonałych cenach. MediStuff – wypożyczalnia sprzętu medycznego – to gwarancja doskonałej obsługi, bezpieczeństwa i prędkości dostawy.

Zobacz pozostałe miejscowości objęte dostawą na terenie województwa zachodniopomorskiego!