Wypożyczalnia sprzętu medycznego – Myślibórz

Sprzęt medyczny, który wypożyczysz z dostawą do Myśliborza

MediStuff, wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, to nowoczesna firma z siedzibą w Bydgoszczy. Niedawno rozszerzyliśmy zakres naszych działań na Szczecin, co oznacza, że również mieszkańcy okolicznych miast mogą cieszyć się tanią i szybką dostawą. Z niskich cen dostawy, ustalanych indywidualnie w oparciu o podstawowy przelicznik 2 zł za przebyty kilometr, skorzystają między innymi mieszkańcy Stargardu, Koszalina, Sławna, Dębna, Myśliborza oraz innych pobliskich miejscowości. 

Za dostawę naszego sprzętu medycznego odpowiadają wykwalifikowani specjaliści, którzy nie tylko punktualnie dostarczą zamówienie na miejsce, ale również wytłumaczą zasady jego działania.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny w Myśliborzu

Oprócz tego, zespół MediStuff składa się również z doświadczonych fizjoterapeutów, specjalizujących się w sprawdzonych metodach rehabilitacji. Pacjentów odwiedzają w ich własnych domach, gwarantując bezpieczeństwo i szybki powrót do pełnej sprawności! 

W naszej ofercie znaleźć można nie tylko nowoczesne i sterowane elektrycznie specjalistyczne łóżka, ale również inny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, taki jak na przykład szyny CPM, krzesła toaletowe, materace przeciwodleżynowe czy wózki. Stale poszerzamy ofertę dostępnych produktów, czego dowodem mogą być dostępne w Medistuff nowości – lampy Bioptron i oczyszczacze powietrza. 

Zobacz pozostałe miejscowości objęte dostawą na terenie województwa zachodniopomorskiego!