Wypożyczalnia sprzętu medycznego – Police

Sprzęt medyczny, który wypożyczysz z dostawą do Polic

Siedziba naszego magazynu w województwie zachodniopomorskim znajduje się w Szczecinie. Opłata za dostawę wynosi 2 zł od kilometra, jednak nie mniej niż 30 zł. Uzależniona jest od ilości kilometrów do pokonania, których przybliżoną wartość skalkuluje naszym pracownik pod numerem tel2 723 747 778.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem oraz pełną ofertą, którą kierujemy do naszych Klientów. Nasi specjaliści pomogą w doborze odpowiedniego wyposażenia, wniosą go oraz zamontują i udzielą pełnego instruktażu całkowicie za darmo. Przed naszym przyjazdem zachęcamy do zapoznania się z umową.

Zachęcamy również mieszkańców pobliskich miejscowości takich jak Dębostrów, Wieńkowo, Trzeszczyn, Przęsocin, Tanowo oraz Pilchowo do kontaktu oraz skorzystania z naszych usług.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, który wspiera naszych klientów

Pacjenci z zaburzeniami poruszania się potrzebują często dodatkowego wsparcia i podpory. Sprzęt MediStuff taki jak chodzik rehabilitacyjny lub balkonik jest w stanie zapewnić im odpowiednią stabilność oraz podporę. Natomiast przy bardziej zaawansowanych zaburzeniach poruszania się odpowiedni może być wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach lub szyna CPM, która jest niezbędna po operacjach stawu kolanowego lub biodrowego.

Bliscy osób leżących również wymagają odpowiedniego wsparcia. Codzienna opieka, podnoszenie, higiena, karmienie czy ćwiczenia wymagają wiele wysiłku fizycznego oraz psychicznego. Jednym z najbardziej polecanych sprzętów jest łóżko rehabilitacyjne, które jest w stanie znacząco odciążyć samego chorego, jak i terapeutę, który pomaga stymulować nieużywane kończyny. Innymi, równie pomocnymi produktami są podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który ciągle dostarcza odpowiedni poziom tlenu Pacjentowi.

Teraz do naszej oferty dołączyły również lampa Bioptron oraz system oczyszczania powietrza.

Zobacz pozostałe miejscowości objęte dostawą na terenie województwa zachodniopomorskiego!