yandex icon

Wypożycz sprzęt medyczny w Policach

Sprzęt medyczny, który wypożyczysz w Policach

Firma Medistuff, która gwarantuje usługi najwyższej jakości w Policach, dostarcza na terenie polski sprzęt medyczny oraz rehabilitacyjny. Oprócz tego gwarantuje ona pomoc doświadczonych rehabilitantów, dojeżdżających pod wskazany adres, by w zaciszu domu klienta świadczyć usługi fizjoterapeutyczne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić pacjentowi kompleksowe usługi rehabilitacyjne, nie tylko od strony dostępności sprzętu medycznego, ale także terapeutów, którzy potrafią przywrócić pełną sprawność chorego. 

Jako wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, Medistuff działa w wielu miejscach w całej Polsce. Od niedawna rozszerzyliśmy zakres naszej działalności o Szczecin i okoliczne miasta, takie jak na przykład Świnoujście, Gryfino, Stargard, Koszalin czy Police. Dzięki temu możemy dostarczać nasz sprzęt medyczny i rehabilitacyjny do mieszkańców tego obszaru. Gwarantujemy niską cenę, której kwota określana jest w zależności od długości trasy, którą pokonać mają nasi dostawcy. Cena określana jest na podstawie bazowej stawki 1.50 zł za kilometr.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny z Polic, który wspiera naszych klientów

Pacjenci z zaburzeniami poruszania się potrzebują często dodatkowego wsparcia i podpory. Sprzęt MediStuff taki jak chodzik rehabilitacyjny lub balkonik jest w stanie zapewnić im odpowiednią stabilność oraz podporę. Natomiast przy bardziej zaawansowanych zaburzeniach poruszania się odpowiedni może być wózek ortopedyczny, wózek specjalistyczny, krzesło toaletowe stacjonarne, krzesło toaletowe na kółkach lub szyna cpm, która jest niezbędna po operacjach stawu kolanowego lub biodrowego.

Bliscy osób leżących również wymagają odpowiedniego wsparcia. Codzienna opieka, podnoszenie, higiena, karmienia czy ćwiczenia wymagają wiele wysiłku fizycznego oraz psychicznego. Jednym z najbardziej polecanych sprzętów jest łóżko rehabilitacyjne, które jest w stanie znacząco odciążyć samego chorego, jak i terapeutę, który pomaga stymulować nieużywane mięśnie i kości. Innymi, równie pomocnymi produktami są podnośnik Pacjenta, stolik przyłóżkowy, materac przeciwodleżynowy rurowy, ssak medyczny oraz koncentrator tlenu, który ciągle dostarcza odpowiedni poziom powietrza.

Zobacz pozostałe miejscowości objętych dostawą na terenie województwa zachodniopomorskiego!