Wypożyczalnia sprzętu medycznego – Pyrzyce

Sprzęt medyczny, który wypożyczysz z dostawą do Pyrzyc

Medistuff to wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego z misją – naszym nadrzędnym celem jest wsparcie w powrocie do pełnego zdrowia. Umożliwiamy to na dwa sposoby! Po pierwsze, gwarantujemy dostęp do nowoczesnego i sprawdzonego sprzętu medycznego, który dowozimy pod wybrany adres, zajmując się jego wniesieniem, montażem oraz objaśniając zasady działania.

Po drugie, działamy jako zgrany zespół rehabilitantów, zapewniając opiekę fizjoterapeutyczną. Obejmujemy wsparciem między innymi pacjentów po zabiegu wszczepienia endoprotezy, po złamaniach, cierpiących na choroby neurologiczne, zapewniając powrót do zdrowia i sprawności.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny w Pyrzycach

MediStuff to także zespół doskonałych rehabilitantów, którzy podejmują się świadczenia usług z zakresu fizjoterapii w domu chorego.
Masaże, usprawnianie i rehabilitacja – w naszym wykonaniu z pewnością pomogą i doprowadzą do odzyskania sprawności! 

Wśród sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego dostępnego w MediStuff znaleźć można między innymi nowoczesne łóżka sterowane elektrycznie, wózki, przeciwodleżynowe materacy, podnośniki pacjenta czy szyny CPM.
Nowość w naszej ofercie stanowią lampy Bioptron oraz oczyszczacze powietrza.


Ceny dowozu sprzętu ustalamy indywidualnie, w oparciu o długość trasy, którą przebyć muszą nasi dostawcy, według bazowego przelicznika 2 zł za kilometr.

Zobacz pozostałe miejscowości objęte dostawą na terenie województwa zachodniopomorskiego!