Wypożyczalnia sprzętu medycznego – Stargard

Sprzęt medyczny, który wypożyczysz z dostawą do Stargardu

Wypożyczalnia sprzętu medycznego – teraz także w Twoim mieście!

W MediStuff stawiamy na rozwój – właśnie dlatego od niedawna usługami naszej wypożyczalni sprzętu medycznego od jakiegoś czasu mogą cieszyć się także klienci na terenie województwa zachodniopomorskiego! Nie ważne, czy mieszkasz w Darłowie, Barlinku, Międzyzdrojach czy Stargardzie – z łatwością dowieziemy do Ciebie nasz sprzęt medyczny. 

Filia naszej wypożyczalni sprzętu medycznego mieści się w Szczecinie – dlatego w ramach ujednolicenia kosztów dowozu naszych urządzeń, do podanej ceny wypożyczenia doliczyć należy kwotę dostawy w postaci 2 zł za kilometr. 

MediStuff – więcej niż wypożyczalnia sprzętu medycznego 

Nasi dostawcy to nie tylko świetni kierowcy, których zadaniem jest szybkie dowiezienie wybranego sprzętu na miejsce. To również doskonale wykształceni profesjonaliści, którzy na miejscu złożą i nauczą obsługiwać sterowane elektrycznie łóżko, wózek czy balkonik. Dzięki ich wiedzy każdy może w kilka chwil nauczyć się korzystać z zamówionego sprzętu bez obaw. 

MediStuff to jednak nie tylko wypożyczalnia sprzętu medycznego! To także grupa doświadczonych fizjoterapeutów, którzy świetnie poradzą sobie z niesieniem pomocy chorym, którzy mogą potrzebować rehabilitacji. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników sprawia, że świetnie poradzą sobie z różnorodnymi problemami, takimi jak na przykład usprawnianie pooperacyjne, terapia metodą NDT-Bobath czy masaż sportowy – a to jedynie kilka z form terapii, których znajomością pochwalić mogą się rehabilitanci MediStuff. 

Co ważne, nasi fizjoterapeuci dojeżdżają do miejsca zamieszkania naszych klientów, gwarantując tym samym maksymalny komfort – przeprowadzają rehabilitację lub masaże usprawniające bezpośrednio w otoczeniu, które doskonale zna chory.

Sprzęt medyczny od MediStuff w Stargardzie

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny w Stargardzie

Nowoczesny sprzęt medyczny – w zasięgu Twojej ręki! 

Wiemy doskonale, że bezpieczeństwo to podstawa! Dlatego właśnie szczególną uwagę poświęcamy wypożyczanemu przez nas sprzętowi medycznemu. Naszym Klientom oferujemy jedynie najbardziej nowoczesne, sprawdzone modele, które z całą pewnością będą w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających pacjentów. 

Oprócz tego każdorazowo po odebraniu sprzętu przeprowadzamy jego przegląd techniczny oraz dokładna dezynfekcja, która zapewnia, że wypożyczony sprzęt będzie zawsze w 100% sprawny i gotowy do użytku!

Bogata oferta sprzętu medycznego w Stargardzie 

W MediStuff rozumiemy, że komfort to ważna sprawa. Liczy się on nie tylko dla chorego, ale także i jego opiekuna. Gwarancją spokoju i bezpieczeństwa w opiece nad osobą niesamodzielną stają się właśnie dlatego profesjonalne łóżka rehabilitacyjne. Wyposażone w kółka, dodatkowe podnoszone i opuszczane barierki, trójkąt umożliwiający łatwe podniesienie się chorego do pozycji siedzącej, a także system sterowania elektrycznego, pozwalający na swobodną kontrolę nad pozycją pacjenta przez jedno naciśnięcie guzika pilota. 

Łóżka rehabilitacyjne to jedynie jeden element bogatej oferty MediStuff, z której skorzystać mogą mieszkańcy Stargardu. Oprócz tego w naszej wypożyczalni sprzętu medycznego znaleźć można między innymi specjalistyczne wózki, balkoniki, krzesła toaletowe, koncentratory tlenu (w tym dostępne do kupienia renomowane modele Konsung KSOC-5), szyny CPM, podnośniki pacjenta czy chodziki. Nowość stanowią oczyszczacze powietrza, które zapewniają doskonałą filtrację bakterii i zarazków, a także lampy bioptron, przeznaczone do terapii światłem.

Gwarantujemy niezawodność naszych usług – niezależną od tego, czy mowa o dostarczeniu sprzętu medycznego pod wybrany adres, czy usługi rehabilitacyjne, świadczone przez naszych terapeutów. Zapewniamy doskonałej jakości produkty medyczne, szybką dostawę do domu, wniesienie sprzętu, a także jego montaż i objaśnienie obsługi jego użytkowania. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie otoczyć naszych Klientów opieką, na jaką zasługują. 

Zobacz pozostałe miejscowości objęte dostawą na terenie województwa zachodniopomorskiego!