yandex icon

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Stargard

Sprzęt medyczny, który wypożyczysz w Stargardzie

Medistuff to wyjątkowa wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego. Oferujemy kompleksowe usługi nie tylko z zakresu wypożyczalni, ale również w ramach działalności rehabilitacyjnej naszych doświadczonych terapeutów. Fizjoterapeuci Medistuff są w stanie doprowadzić pacjenta do sprawności, wykonując zabiegi w jego własnym domu. Zajmujemy się między innymi rehabilitacją po udarze mózgu, wszczepieniu endoprotezy, złamaniu. 

Pracownicy naszej wypożyczalni nie tylko dostarczają sprzęt medyczny pod wybrane miejsce, ale również wnoszą go na miejsce, montują oraz objaśniają jego działanie, gwarantując możliwość użytkowania już po kilku chwilach! Niedawno filia naszej firmy powstała także w Szczecinie – oznacza to, że również mieszkańcy okolicznych miast skorzystać mogą z naszych usług. Dotyczy to na przykład Dębna, Barlinka, Darłowa, Wałczu czy Stargardu.

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny w Stargardzie

Medistuff to także zespół doskonałych rehabilitantów, którzy podejmują się świadczenia usług z zakresu fizjoterapii w domu chorego.
Masaże, usprawnianie i rehabilitacja – w naszym wykonaniu z pewnością pomogą i doprowadzą do odzyskania sprawności! 

Wśród sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego dostępnego w Medistuff znaleźć można między innymi nowoczesne łóżka sterowane elektrycznie, wózki, przeciwodleżynowe materacy, podnośniki pacjenta czy szyny CPM.
Nowość w naszej ofercie stanowią lampy Bioptron oraz oczyszczacze powietrza.


Ceny dowozu sprzętu ustalamy indywidualnie, w oparciu o długość trasy, którą przebyć muszą nasi dostawcy, według bazowego przelicznika 1.50 zł za kilometr.

Zobacz pozostałe miejscowości objętych dostawą na terenie województwa zachodniopomorskiego!