Wypożyczalnia sprzętu medycznego – Świnoujście

Sprzęt medyczny, który wypożyczysz z dostawą do Świnoujścia

MediStuff – wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – to firma świadcząca usługi wypożyczenia sprzętu oraz rehabilitacji. Dowozimy ze Szczecina sprzęt medyczny i rehabilitacyjny pod wybrane miejsce także w Świnoujściu, dbając o to, by wnieść go do domu pacjenta, złożyć, wytłumaczyć jego działanie.  Pracujemy sprawnie i fachowo, wiedząc, że czas dostawy sprzętu to priorytet!

O zdrowie naszych klientów dba zespół wykwalifikowanych rehabilitantów. Pomoc niosą oni w bezpiecznym otoczeniu domu pacjenta, dojeżdżając pod wybrany adres. Wykorzystują swoją szeroką wiedzę, by zapewnić usługi fizjoterapeutyczne najwyższej jakości, pomagając osiągnąć choremu pełną sprawność. 

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny w Świnoujściu

MediStuff to firma działająca na terenie kilku województw – niedawno do grona miast z naszą siedzibą dołączył Szczecin. Oznacza to, że dostępem do naszych rehabilitantów oraz sprzętu medycznego – mogą cieszyć się również mieszkańcy pobliskich miejscowości, takich jak na przykład Złocieniec, Barlinek, Sławno, Stargard czy Świnoujście. Ceny dowozu sprzętu rehabilitacyjnego ustalana jest indywidualnie, w oparciu o bazową stawkę 2 zł za kilometr przebyty przez naszych dostawców.

Wśród naszego sprzętu znaleźć można profesjonalne łóżka medyczne, wózki, koncentratory tlenu, automatyczne podnośniki pacjenta, krzesła toaletowe czy materace przeciwodleżynowe. Nowością w naszej ofercie są lampy Bioptron oraz oczyszczacze powietrza.

Zobacz pozostałe miejscowości objęte dostawą na terenie województwa zachodniopomorskiego!