Wypożyczalnia sprzętu medycznego – Wałcz

Sprzęt medyczny, który wypożyczysz z dostawą do Wałcza

W MediStuff – nowoczesnej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego – dbamy o to, by gwarantować naszym klientom najwyższą jakość obsługi.
Właśnie dlatego nasz sprzęt dowożą pod wskazany adres wykwalifikowani pracownicy, którzy odpowiadają za jego wniesienie, montaż oraz wyjaśnienie zasad działania.
Ważny element naszego zespołu stanowią także wspaniali rehabilitanci, z pomocą których szybko odzyska się pełną sprawność

rehabilitant i terapeuta medistuff.pl

Profesjonalny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny w Wałczu

MediStuff to wypożyczalnia sprzętu działająca w wielu miejscach w całej Polsce – ostatnio dołączył do nich również Szczecin. Dzięki temu mieszkańcy okolic mogą cieszyć się tańszymi kosztami dostawy, obliczanymi indywidualnie w oparciu o przelicznik 2 zł za kilometr. Z niższej ceny skorzystać można na przykład w Świdnicy, Kołobrzegu czy Wałczu.

 

Chociaż doskonałej jakości, elektrycznie sterowane łóżka to bez wątpienia podstawa naszej oferty, nie ograniczamy jej tylko do nich. Asortyment MediStuff to także, między innymi, szyny CPM, materace przeciwodleżynowe, krzesła toaletowe czy wózki – a także nowości, takie jak lampy Bioptron czy oczyszczacze powietrza.

Zobacz pozostałe miejscowości objęte dostawą na terenie województwa zachodniopomorskiego!